Що краще — працювати все життя на одному місці чи постійно змінювати місце роботи в пошуках кращого?

29.07.2020

Що краще — працювати все життя на одному місці чи постійно змінювати місце роботи в пошуках кращого?

Вибір своєї майбутньої професії насправді є дуже відповідальним, тому що в майбутньому  людині доведеться працювати на цій роботі й не один день. Треба розумно вирішувати це питання.

Якщо розглядати два запропонованих варіанти: працювати роками на одній роботі, маючи стабільність і впевненість у завтрашньому дні чи постійно змінювати свій пост у пошуках кращого – я , наймовірніше , оберу другий варіант. Я не вважаю жоден із варіантів поганим, поважаючи вибір кожного, але знаючи себе та свої амбіції, найбільше мені пасуватиме пошук завжди чогось нового: нових знайомств, нового досвіду, нових емоцій, нового натхнення. Невідоме завжди лякало мене, але й водночас притягувало, наче магніт, бо ніколи точно не знаєш, що на тебе чекає : успіх чи невдача.

Мені здається, що працюючи довгий час на одному місці, виконуючи одні й ті самі обов’язки щоденно, це може швидко набриднути, а коли ти змінюєш атмосферу і оточення навколо себе – твоє життя автоматично стає цікавішим.

Головне – це задоволення від роботи. Якщо тобі не буде подобатись твоя справа, немає сенсу продовжувати її виконувати,сподіваючись на краще, потрібно ситуацію змінювати.

Марія СЕРГЄЄВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Донецька область

 

переглядів: 539

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *