Роль спорту в житті людини

23.01.2020

Роль спорту в житті людини

Ви замислювалися коли-небудь, наскільки важливим є спорт у житті людини?

Кожен бачить цю роль по-різному. Деякі досить прохолодно ставляться до спорту та всього, що з ним пов’язано. Інші взагалі вважають спорт марною тратою часу. Але є категорія людей, що бачать сенс у спорті та їх, на щастя, більше всіх інших. Причому кожен з них по-різному ставиться до спорту: хтось любить спостерігати за ним по телевізору, хтось просто не дуже серйозно займається яким-небудь видом спорту на регулярній основі. Ну а є категорія людей, для яких спорт – це засіб для існування. До числа останніх відносяться діючі спортсмени, лікарі, тренери, директори спортивних організацій. І кожен з цих людей вносить свій вклад у розвиток спорту на планеті. Спорт перетворює людей в більш стійких особистостей до різноманітних негативних факторів зовнішнього середовища. Спорт – це, в більшості своїй, маса позитивних емоцій. Хотілося б також сказати, що найбільш корисним для людини, як і для суспільства в цілому, є саме заняття спортом на будь-якому рівні. Обумовлено це багато в чому з тим, що людство, незважаючи на весь сучасний науковий прогрес, деградує само по собі. Людина все більше прагне спростити собі життя. І тепер фізична праця все більше передається техніці. А людина, між тим, поступово втрачає всі свої фізичні якості, якими раніше володіла.

Роль спорту в житті людини є найголовнішим атрибутом в способі життя людей, які стежать за здоровям і хочуть зберегти свою красу та привабливість тіла на довгі роки. Займаючись спортом, Ви не тільки отримаєте струнку та красиву фігуру, але й добре здоровя. Є люди, в яких спорт – це сенс життя. Ці спортсмени відомі на весь світ. Вони є майстрами спорту та встановлюють свої особисті рекорди. Цей спорт називається професійним. Я вважаю, що спортом займатися необхідно кожній людині. Спорт зміцнює здоров’я, розвиває фізичні дані. Недарма кажуть: «У здоровому тілі – здоровий дух!». Люди, що займаються спортом, менше хворіють. Фізичні вправи повертають здоровя багатьом людям.

Ось чому роль спорту в нашому житті настільки велика! Спорт приносить велику радість. Люди ходять в секції, відвідують спорт – клуби, грають у спортивні ігри, спілкуються з новими людьми. Спортивні ігри приносять радість перемоги. Поїздки в різні міста та країни на змагання – найцікавіша сторона спорту.

Рената КОСТЮКОВИЧ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Донецька область

переглядів: 2 249

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *