Прочитайте це, коли вам буде сумно

11.09.2019

Прочитайте це, коли вам буде сумно

У кожного з нас бувають погані періоди в житті. І всі ми по-різному з ними боремося … Можливо, від наступних слів людям,яких в даний момент щось хвилює, стане легше.

Повірте, немає нічого неправильного у тому, що вам часом буває сумно чи навіть гірше, ніж просто сумно. У негативних емоціях немає нічого поганого,це просто частина нас. І не та частина, від якої потрібно бігти, а та, яку просто потрібно зрозуміти та прийняти…

Ви йдете вулицею. Натовп людей. Вони проходять мимо і ви більше ніколи не перетнетесь. І кожен із них несе свою історію, свої почуття та емоції про які звичайний прохожий навіть не здогадується.

Тому що ми всі боремося з чимось. Абсолютно кожен із нас. Одночасно. У всіх нас своя історія. Здається, ми всі такі різні,але проблеми, насправді, однакові. Усі ми хвилюємося через щось, кожного дня зустрічаємося з проблемами,які б,здавалося, вирішити просто неможливо, та всі ми потім знаходимо їм вирішення.

І якою важкою не була б та мить ,яку ти зараз проживаєш, пам’ятай, те саме переживали й зараз проживають мільйони людей із тобою на одній планеті. Те ж саме.

І вони впораються з цим. І ти теж.

Зіркам потрібна темрява, щоб осяяти небо. Так само й вам просто треба пережити часи з темними відтінками, щоб знову засяяти.

Марина ВОДОЛАГА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Полтавська область

переглядів: 401

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *