Про що мріють сучасні школярі

03.12.2019

Про що мріють сучасні школярі

Нещодавно я дивилася телевізор і там показували новини. Репортер сказала:

– Дорогі телеглядачі, сьогодні ми провели анкетування та з’ясували, про що мріють сучасні українські школярі.

Мене це дуже зацікавило. Було цікаво дізнатися, про що саме мріють мої однолітки. Дівчинка 12 років сказала: “Я мрію про те, щоб у нас в школі були гарні просторі класи з великим телевізором у кожному кабінеті”. “Я мрію про великий спортивний майданчик” – пояснив хлопчик 13 років. “А моя мрія – сказала дівчинка, якій виповнилося 15 років, – щоб ми мали можливість навчатися чогось нового і ніколи не боялися вирушити у подорож до різних країн”. І я цілком з нею погоджуюсь.

Взагалі-то сучасні підлітки дуже різні, тому і мрії їх також відрізняються. Одні мріють про крутий телефон останньої моделі, інші про автомобіль – іномарку. А треті діти мріють про навчання закордоном та подорожі.

Щодо мене, я хочу щоб в моїй країні був мир, щоб батьки завжди були поруч і посміхалися. І я, як школярка, мрію про подальше навчання у своїй рідній країні, про гарну роботу без ризику для життя. Щоб завжди сяяло сонце і посміхатися мої діти. Я мрію жити у безпечній і високорозвиненій країні. І моя мрія, і мрії моїх однолітків можуть здійснитися. Головне — вірити і робити усе можливе для себе і своєї країни.

Валерія ПІДСТАВКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі Національного університету “Острозька академія”,

Запорізька область

переглядів: 57

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *