Подкасти. Що воно таке і з чим його їдять?

16.09.2020

Подкасти. Що воно таке і з чим його їдять?

Останнім часом, коли прибираю в кімнаті, готую, йду не прогулянку, їду в громадському транспорті, займаюся спортом, я слухаю подкасти. Це надзвичайно зручно, адже ти не прив’язаний до екрану,  потрібні лише “вільні” вуха та трошки твоєї уваги.

Що таке подкасти?

Як говорить Вікіпедія, “подкаст, або підкаст, — цифровий медіа-файл або низка таких файлів, які розповсюджуються інтернетом для відтворення на портативних медіа-програвачах чи персональних комп’ютерах. За змістом вони можуть нагадувати радіо-шоу, звукову виставу, містити інтерв’ю, лекції чи будь-що інше, що належить до усного жанру.

Які бувають подкасти?

Існують різні жанри, тематики. Від спортивних оглядів до розмов про психологію чи політику. Саме тому ви з великою вірогідністю знайдете щось цікаве для себе.

Де їх слухати?

Для цього ж спеціальні додатки: Apple podcasts, Google podcasts, SoundCloud, Spotify та інші. Можна, звісно, просто скачати аудіофайл та слухати на музичному програвачі, але, як на мене, то в додатках значно зручніше. Є можливість змінити швидкість та перемотати назад чи вперед.

З чого почати?

Починайте одразу з добірки “рекомендоване”, точно не помилитеся. Там зібрано багато популярного і цікавого матеріалу.

+ раджу відвідати канал у Телеграмі @PodcastsNOWua, це найбільша спільнота українського подкастингу. Там публікуються нові подкасти, що створені в Україні.

Іванна РУБАН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

переглядів: 29

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *