Нові Люди

08.12.2019

Нові Люди

Ми – діти ХХІ століття, нової епохи. У нас є все, що нам потрібно: телефони, зручний одяг, Інтернет. Але… «Ви не цінуєте, те що маєте» або «Комп’ютер тебе вбиває» – це і ще безліч докорів від дорослих нам доводиться чути щодня. Та чи винні ми, підлітки, що можемо вільно користуватися тим, що вважалося небувалою «розкішшю» 20 років тому?

Ні для кого не секрет, що зараз люди старшого віку вважають підростаюче покоління зіпсованим. Хіба ж не Ви його виховали? Очевидно, мы не ідеальні, але слід-таки розібратись, чому дехто вважає нас за покидьків.

Я не заперечую, що сучасна молодь досить багато часу проводить у гаджетах, забуваючи про активний спосіб життя. Але і в мережі є можливість розвиватись. Там містяться терабайти корисної інформації для навчання, спорту та інших сфер життя. В мережі можна вести свій бізнес у різноманітних формах: інтернет-маркетинг, блогинг – це приносить немалий прибуток. Нині багато підлітків заробляє в рази більше, ніж середньостатистичний дорослий. То чого ж ми погані? Може, це заздрість?

Ходять розмови, що підлітки асоціальні, мало спілкуються і розважаються «оф-лайн». Дурниці! Хоча спілкування в соцмережах стало невід’ємною частиною нашого життя, хіба ж не юними дівчатами й хлопцями зі скейтами і роликами наповнюються вулиці тільки-но стане сніг? Хіба не збираються вони в гучні компанії в парках і спортивних майданчиках? Ми всюди, будьте уважні.

Ми – нове покоління, яке змінить цей світ. Нині підростає наступна ера винахідників, дослідників, митців. У нас є все, щоб збудувати оновлене суспільство, розвинути культуру, врятувати Землю.

Якщо ваші діти понурі, не прагнуть нових вершин, замисліться, може, це ваша провина. Ви ж маєте досвід, мудрість – так укажіть своєму нащадкові шлях істини, приділіть його проблемам більше уваги (вони в нас також бувають).

Підлітки, як маленькі діти, ще випробовують життя на смак, але і, як дорослі, приймають важливі рішення. Будь ласка, вважайте їх за рівних собі людей. Ми ж не погані, ми – різні.

Ангеліна БОНДАРЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

переглядів: 139

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *