Найголовніше для успішної людини – її яскрава особистість

08.07.2020

Найголовніше для успішної людини – її яскрава особистість

Планету Земля населяють більше 7 мільярдів людей. Саме в цю секунду хтось приймає для себе важливе рішення, хтось зрозумів, що знайшов свою любов на все життя, а хтось втратив близьку людину. І всі такі неповторні й різні. Дехто полюбляє шоколадне морозиво, а хтось – полуничне. Кожен носить різну одежу, зачіску, має інший колір очей і ,урешті-решт, думки. Усе ми сприймаємо не так, як інші. Навіть один і той же колір люди бачать по-своєму. І це нормально. Із цим не можна посперечатися.

Таке невеличке слово «успіх», що складається лише з 5-ти літер, будь-яка людина сприймає по-своєму. Ось моя сусідка – Тетяна вважає : успішна людина має товстий гаманець, моя мати – досягнення – працювати за покликанням, а дід Петро гадає : успішна та людина , котра досягла всього самотужки. Але ж хто така успішна людина насправді?

На мою думку, успішна людина – щаслива. Така людина має  за плечима певний досвід.

По-перше, на шляху до успіху варто позбавитися «токсичних» думок та людей. Тобто, очиститися духовно. «Отруйні» думки заважають жити щасливо. Вони відбирають можливість по-дитячому радіти теплому сонечку; помаху крильцями метелика; теплому вітерцю, що так лагідно гладить щічки; посмішці рідної людини. Урешті-решт це призводить до того, що ти просто забуваєш жити. А «отруйні» люди «приковують до себе кайданами», тягнуть з собою на дно, з якого майже не можливо вибратися. Тому, треба поквитатися поквитатися з такими думками й людьми раз і назавжди.

По-друге, успіх у житті залежить від вміння вчитися на помилках. Хиба – краща подруга досвіду. Звісно, завжди треба намагатися повчатися на чужому неприємному досвіді, бо власний залишає за собою »більш болючі шрами», але такі, які ти навряд чи зможеш забути.

По-третє, людина , що хоче досягти власного Олімпу, має вміти програвати, адже ризик – її постійний супутник.

Так, у світі є незліченна кількість людей, за якими можна спостерігати і підкреслювати щось для себе, але у жодному випадку не копіювати : найголовніше для успішної людини – її яскрава особистість. На жаль, більшість людей сліпо слідує шляхом свого кумира, де знайти свій успіх однаково – знайти голку в стозі сіна.

Вікторія СУШКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харків

переглядів: 83

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *