Навіщо вивчати мови?

08.12.2019

Навіщо вивчати мови?

Сьогодні ти не надто потрібний на ринку праці, якщо ти не знаєш ще якоїсь мови крім державної. Куди не підеш, всюди потребують більшого. Не важливо, яку саме ти знаєш мову, будь то французька, іспанська, німецька чи китайська, в тебе вже відкриті двері в майбутнє. Звичайно, чим більше ти знаєш мов, тим краще.

Стара приказка говорить: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина». Тобто, чим більше мов на сьогодні ти знаєш, тим краще. Адже, кожна мова – це вершина, яку хочеться підкорити.

Де можна використати свої навички?

Володіння різними мовами буде дуже корисне тим, хто полюбляє подорожувати світом та спілкуватись з новими людьми. Ти, звичайно, не маєш вивчити абсолютно все, але ж акцент та загальні фрази – обов’язково.

Завдяки знанням ти можеш розуміти зміст пісень, дивитись фільми, читати оригінали книжок. Роблячи це, ти збагачуєш словниковий запас та практикуєш правильну вимову слова.

Із вивченням іноземних мов ти відкриєш для себе і для своїх діток інше життя, яке наповнене новими знаннями, відкриттями, подорожами світового масштабу!

Загалом людина, яка володіє мовами, – розвинута особистість,яка володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми.

” Мова – це не просто спосiб спiлкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його iсторична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу”.

Олесь Гончар

Звичайно вивчаючи іноземні мови треба не забувати про свою рідну мову. Розвивати її так само як і себе. Мова – це душа народу, яка розвивається разом з ним поколіннями.

“Без якоїсь там науки можна обійтись, а без знання рідної мови обійтися не можна”.

Олександр Олесь

Зміни своє майбутнє на краще та знайди мову, яка буде до душі. Будь корисним в майбутньому:)

Валерія ШЕВЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Черкаська область

переглядів: 153

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *