Навіщо українці подорожують автостопом?

12.01.2017

Навіщо українці подорожують автостопом?

“Я подорожую не для того, щоб приїхати кудись, а щоб їхати. Головне – це рух” (Роберт Льюїс Стівенсон). Це, напевно, головний заклик автостоперів України, та і всіх загалом.
Усе частіше молодь переходить на такий, більш бюджетний, спосіб подорожей. Але невже українці настільки обідніли, що не можуть собі дозволити заплатити за комфортабельне перевезення від точки А до точки Б? Чи, можливо, автостоп – це тренд?

Відповісти на ці запитання можуть лише “старожили” автостопу – люди, які не один рік цим займаються. Я запитала кількох із них: “Як ви вважаєте, автостоп – це тренд? Чи все ж таки – порив душі?”

Марина, 31 рік:
– Для кожного автостоп – це своя дорога. Комусь – потреба. Комусь – драйв. Комусь – засіб пересування. Комусь – спосіб життя… (Думки зібрано від знайомих стопщиків). Особисто для мене автостоп — це спосіб життя і ріст.

Вероніка, 23 роки:
– Перевірка на силу духу. Необхідність, яка з кожним разом стає ріднішою і приємнішою. Зрештою, це спосіб навчитися жити вільно.

Анастасія, 46 років:
– Це спосіб життя, філософія, стан душі.

Кирило, 29 років:
– Деякі намагаються зробити це трендом, проводити змагання, писати посібники. Мене (і багатьох інших) на трасу покликав не “тренд” , а бажання справжньої волі і правди (вибачте за пафос).

Йосиф, 25 років:
– Зараз, це вже скоріше стає трендом. У наш час в основному молоді автостопщики керуються думкою : “Це зараз модно, спробую і я”.

Денис, 29 років:
– Дивно… коли автостоп міг стати трендом? Так, про нього всі чули, але як не запитаєш, усі від нього далекі, це як інший світ. Для мене автостоп — це ріст, хобі, період молодості, в якій я застряг і не поспішаю виходити.

Галина, 23 роки:
– Це ніби запитати: “Здоровий спосіб життя – це мода чи щирий позив людини?” І те, і інше. На користь версії про тренд говорить збільшення числа автостопщиків, поява чималої кількості лекцій і блогів на цю тему. Звичайно, жодна людина, яка тимчасово піддалася захопленню, в цьому не зізнається, а буде твердити, що “стопщик” у ній жив завжди.

Джерело фото: tagfly.ru
Єлизавета БУЧКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, студентка НаУ “Львівська політехніка”

переглядів: 5 619

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *