Наскільки важливо сортувати своє коло спілкування?

15.11.2020

Наскільки важливо сортувати своє коло спілкування?

Гадаю, не тільки я достатньо часто задаюся  питанням «наскільки важливо сортувати своє коло спілкування». Коли міркувала над цим, у мене виникли дві протилежні думки:

  1. Треба все ж таки сортувати, з ким спілкуватися.
  2. Не треба, потрібно звертати увагу перш за все на людину.

Хочу обговорити спочатку другу думку. Раніше я вважала, що немає різниці з ким спілкуватися, якої раси людина, фінансового становища, які близькі люди в цієї особи, які розумові здібності чи які шкідливі звички і тому подібне, тому що якщо ти спілкуєшся з людиною, то це значить, що саме її внутрішній світ тебе зацікавив. Це, звичайно, так, але завжди є «але…». З цього моменту ми пригадаємо вищезгаданий перший пункт, що треба сортувати, з ким маєш спілкування.

Хочу сказати, що головне не шукати в людині вигоду чи наживу, щоб вона не шукала такого в тобі. Буває коли хтось тобі корисний лише в одному аспекті, бо в нього можуть бути багаті батьки, чи він розумово здатний, що тобі буде корисно, але треба спілкуватися з людиною, з якою в тебе спільні інтереси.

Також не вважаю за потрібним спілкуватися з такими людьми, з ким ти відчуваєш себе пригніченим, або твоє коло спілкування може тебе «отруювати».

А якщо людина з якою ти спілкуєшся добре до тебе ставиться, вона тобі подобається як співрозмовник, але в неї є погані звички, як наприклад, куріння чи крадіжки в магазині, не помітивши цього, ти можеш запозичити, а точніше швидше за все, візьмеш цю погану звичку. Люди завжди беруть якісь вирази, звички погані чи добрі з того, з ким багато спілкується.

Один 17-річний американский актор дуже розумно виразився : «If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room.  Smart people hang out with smarter people to learn.  Dumb people hang out with stupider people to feel smart. Surround yourself with people who do smart things in their lives.» Тобто «Якщо ви найрозумніша людина в кімнаті, то ви потрапили не в ту кімнату.  Розумні люди спілкуються з розумнішими людьми, щоб вчитися.  Дурні люди тусуються з дурними людьми, щоб почуватися розумними. Оточіть себе людьми, які у своєму житті роблять розумні речі».

Тому дуже гарною звичкою буде більш вимогливо ставитись до формування свого кола спілкування.

Вероніка МЕРЗЛЯКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

переглядів: 92

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *