Мої перші кроки після обрання Президентом України

13.05.2019

Мої перші кроки після обрання Президентом України

Україна – одна з великих країн Європи. Вона займає таке географічне положення, де пересікаються шляхи поміж різними країнами. Чудові природні умови. Багата і щедра наша земля. Природні багатства: ріки,моря, добрий і працелюбний народ. Все у нас є для того, щоб стати багатою державою.

Я живу в країні, яку понад усе люблю, і мені не байдуже яким буде її майбутнє. Якби мені в житті випав хоч один шанс стати на чолі цієї держави, я б забезпечила реалізацію такої красивої країни. Для реалізації такої країни з багатомільйонним населенням, по-перше почала б знайомство зі своїм народом, особливо з молодим поколінням, яке має великий потенціал і безліч ідей розвитку сильної і достойної для своїх жителів країни.

Ще один напрям в політиці країни, яке я б не оминула стороною – це військовий потенціал. Виховати в кожному жителеві любов до своєї батьківщини, бажання захищати рідну землю – це цінно для кожної країни. Особливо тоді коли на сході України триває війна.

Займати посаду президента – це завжди дуже відповідально, а ще й серйозно і важко. Президент – це перша особа в країні, людина, яка повинна у своїй роботі керуватися словом людей і його бажанням. Бути опорою всієї держави і свого народу, дарувати людям мирне і повноцінне майбутнє. Також я б зайнялася поліпшенням екології в найбільш забруднених областях нашої країни.

З усього вищесказаного випливає, що головне у політиці президента – це бути чесним зі своїми виборцями, своїми особистими благородними справами служити прикладом для всього народу.

Народу, який щодня докладає максимум зусиль для процвітання своєї рідної землі, її захисту та оборони, я готова віддати роки свого життя. Сподіваюся, що з мене вийшов би прекрасний президент.

Діана ПОБІГУН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Заліщики, Тернопільська обл.

переглядів: 286

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *