Мої перші кроки після обрання Президентом України

25.03.2020

Мої перші кроки після обрання Президентом України

«Що б ви робили, якби стали президентом?»,- спитаєте ви мене. Як на мене, це дуже складне питання: я не маю ані юридичної, ані політичної освіти, тому мені важко поставити себе на місце президента та зважити свої перші кроки на цій посаді. Я лише можу пофантазувати. Це будуть суто мої думки та мрії, які навряд чи збудуться, але я буду оптимістом і повірю в них, бо мрії мають властивість збуватися.

Звичайно, я хочу для своєї країни тільки найкращого, адже я так люблю її. Зелені споконвічні ліси, золотоволосі степи, переповнені родючими чорноземами, маленькі але такі чарівні гори, блакитні, майже прозорі, ріки, серед яких вирізняється Дніпро – все це принади української природи, які були оспівані багатьма поетами, зокрема й іноземцями. Але не тільки природа виділяє мою країну з-поміж інших. Найголовніша ціність моєї країни –люди, найщиріші, найдоброзичливіші, найталановитіші.

Тому першою проблемою, яку хотіла б вирішити, є масове переселення людей за кордон, через нестачу роботи та маленькі зарплати.

Майбутнє будь-якої країни залежить від її громадян, особливо юнацтва. На жаль, в Україні склалася така сумна тенденція: майже вся молодь і перспективні спеціалісти виїжджають за кордон у пошуках заробітку. Через те що влада не може створити умови для розвитку молодих талантів, вони примушені працювати на інші країни, а могли б розвивати та відбудовувати власну. Тому першим моїм кроком в ролі президента буде створення умов для юних дарувань та спеціалістів.

Спочатку треба заохотити людей залишатися на батьківщині. Це можна зробити за допомогою створення нових робочих місць, відвищення заробітної плати та покращення умов праці. Повірте, багато заробітчан виїжджають за кордон тому, що в них не має вибору. Або їдеш на заробітки, або залишаєшся без засобів до існування. Через це в країні спостерігається брак кваліфікованого персоналу. Прикладом є лікарі. Вони або від’їздять за кордон, або йдуть у приватні лікарні і лабораторії, бо держава не може забезпечити їм гідні зарплати та покращити умови праці. Як результат – нестача медперсоналу у державних лікарнях. Теж саме можу сказати і про вчителів.

До речі, наші робітники, дуже високо цінуються за кордоном, бо вважаються працелюбними, відповідальними та високо кваліфікованими. Якщо ми зможемо зацікавити випускників ВНЗів працювати саме на наших підприємствах, то від цього країна тільки виграє. За рахунок збільшення кількості працівників та заробітної плати збільшаться податки, які поповнюють державну скарбницю, що в свою чергу призведе до підвищення пенсій, соціальних виплат, покращення інфрастуктури, підніметься рівень економіки.

Софія ПРИБИЛОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харківська область

переглядів: 46

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *