Моя перша робота: гроші, смородина і не тільки

19.04.2021

Моя перша робота: гроші, смородина і не тільки

Цією статтею я хотіла б звернутися до тих підлітків, яких цікавить підробіток. І хто роздумує, чи варто соромитись своєї першої зарплати.

Якось влітку я скористалася можливістю трохи підзаробити збиранням врожаю ягід. Вдень відправилась до будинку роботодавця пані Оксани. Ця мила жіночка розповіла мені всі тонкощі збирання смородини.

Я почала роботу з великим ентузіазмом і завзяттям. Відро, в яке збирала врожай, здавалося бездонним. Бо скільки б не збирала ягоди – воно не наповнювалося. Аж тут, задивилася на безкрайнє поле, здавалося йому нема кінця-краю.

Мій ентузіазм кудись зник, коли з’явилися пекучі сонячні промені. Одразу закінчилась пейзажна романтика. Спека посилювалась, нічого не рятувало від неї – довелось терпіти. Через певний час в очах потемніло, розуміла, що це сонячний удар, але терпіла. Через декілька годин звечоріло. Стало легше. Бездонне відро нарешті наповнилося блискучою, соковитою смородиною. Тому, я вирушила до пані Оксани по зарплату. За працю отримала 70 грн.

Повернулася додому зморена, але страшно задоволена першим заробітком. Уночі не могла заснути через головний біль й опіки. Але окрім цього я отримала трохи досвіду, емоції і 70 грн. Гроші мене мотивують робити щось краще, якісніше, більше. Я була дуже задоволена тим, що чесно заробила ці гроші. Думаю, що ніколи не забуду мою першу роботу.

Тому, якщо ти підліток, і в тебе є можливість і бажання  заробляти – заробляй! Не варто боятися, уникати праці, адже вона дає досвід, дохід, емоції. А щодо першої зарплати, то якою б вона не була – нею потрібно пишатися, бо вона зароблена потом і кров’ю. Тому, працювати – не соромно, соромно –  не працювати.

Вікторія КРИЛОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 118

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *