Ми – не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних

29.07.2020

Ми – не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних

Ми дійсно не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних, бо кожен з нас індивідуальний, має думку. У кожної людини є якийсь талант чи вона іншої національності – це і робить нас різними. Хтось у 15 років розмовляє як дорослий, бо за своє життя пережив багато сумних моментів, які навчили його бути дорослим, дивитися на деякі речі по-іншому. А є люди, які в 30 років поводять себе як діти. Усі люди різні, розвиваються з різними темпами, відчувають та розуміють людей інакше.

Я вважаю, що в нашому світі не знайти навіть двох людей, які були б між собою однаковими: кожен із нас – це особистість, кожен з нас особливий по-своєму. Дуже часто я зіткаюся з тим, що інші хочуть бути схожими на іншу людину і просто починають її  копіювати. Є одна історія, яку я хочу вам розповісти, як приклад копіювання. У мене є найкраща подруга  і вона дуже полюбляє стильно одягатися, крім одягу вона також полюбляє круті зачіски та яскравий макіяж.  І є одна дівчина, яка дуже їй заздрить. Моя подруга почала помічати, як та дівчина одягається як вона. Також я побачила сама, що вона навіть почала вживати в своєму лексиконі ті слова, фрази, як і моя подруга і поводити себе так, як і моя подруга. І я дуже часто задаю собі питання: « Навіщо? Навіщо деякі люди повторюють за іншими?» На мою думку ,бути схожим на когось це не круто. У вас повинно бути своє власне «я», а не «я» іншої людини. Всі ми є різними: хтось грає на гітарі, хтось співає, хтось захоплюється наукою. Це круто, коли ми всі різні, коли у кожного є різні вподобання.

Навіщо бути схожим на когось? Майте своє «я», майте свою думку, не бійтеся бути іншими. Не намагайтеся бути схожими на інших. Ще я дуже часто чую, як ви порівнюєте себе з іншими. Давайте уявимо таку ситуацію. Я  вмію співати, але мені здається, що у мене не вийде бути схожою на свою подругу, адже вона співає краще. У неї краще виходить ця пісня, ніж у мене, вона краще мене, у мене так не вийде. Ні! Ви не маєте цього робити, всі ми різні і особливі по-своєму, якщо у вас виходить ця пісня не так, як у когось, не треба говорити: « Ну все, це значить не моє. Я не зможу так, як хтось». Звідки вам знати? Може ця пісня виходить у вас по-іншому, тому що ви співаєте не так як інші, у вас зовсім інший голос, зовсім інші відчуття цієї пісні (хтось може заспівати цю пісню сумно, а ви  – весело , тому що кожний по-різному відчуває цю пісню). Тому ви не маєте порівнювати себе з кимось, майте своє власне «я».

Отже, кожній людині потрібно працювати над собою, самовиражатися, самовдосконалюватися, виражати свої емоції та почуття. Не потрібно ніколи й нікому забувати про наші можливості, про те, що ми всі різні, з різними навиками, здібностями, мріями.  Бачення і розум у всіх різний.

«Через 20 років ви будете більше розчаровані тими речами, які ви не робили, ніж тими, які ви зробили. Тому відчальте від тихої пристані. Відчуйте покутний вітер у вашому вітрилі. Рухайтеся вперед, дійте, відкривайте!», – Марк Твен.

Софія ДУДЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Херсонська область

переглядів: 2 171

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *