До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле

15.11.2020

До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле

Без минулого не може бути і майбутнього. Йдучи стежкою життя, ми часто заглядаємо в минуле, щоб пригадати всі хороші події, які відбувались. А також ставимо перед собою певну мету, щоб у житті було набагато більше приємних моментів, якими можна було б пишатись і приємно згадувати.

Проте життя не обмежене помилками, і кожен із нас їх допускає.  Тому ми помиляємося зараз, щоб у майбутньому можна було уникнути цього. Ніхто не може забути того, що сталось із ним у житті. Однак, щоб  не робили,  час назад неможливо повернути чи змінити. Із певним проміжком часу  починаєш розуміти, що можна було б вчинити в якійсь ситуації по-іншому, але чомусь цього не зробив. Минуле завжди буде присутнє в нашій пам’яті. Ми його пам’ятаємо заради майбутнього.   Хоча ніхто не знає що буде завтра, всі лише здогадуються. Люди живуть за своїми правилами, тільки найчастіше вони просто не знають,  що їх очікує в майбутньому.  Людина, яка розуміє причини своїх помилок і невдач у минулому, намагається більше не припускатись таких прорахунків.

Отже, ідучи до майбутнього, ми повинні заглядати в минуле, адже із цим досвідом можна не повторювати помилки, які були у минулому. І враховувати свій позитивний досвід, який буде слугувати кращим підгрунтям для майбутніх досягнень.

Карина ЗАГОРОДНЯ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Кіровоградська область

переглядів: 58

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *