Люди читають – країна мислить!

26.01.2016

Люди читають – країна мислить!

Робота учасниці прес-клубу “Юний журналіст” Анни Феринської із Хмельницького – черговий твір, надісланий на всеукраїнський конкурс “Я – журналіст!”. Серед опублікованих робіт ми проводимо інтернет-голосування. Переможе той твір, який збере найбільше позитивних коментарів!
Чашка гарячого шоколаду, улюблена книга та тепла ковдра – що може бути краще. Саме в такі моменти розумієш, що прекрасне в дрібницях. В тихенькому шурхіту сторінок коли ти їх перегортаєш, у цікавій книзі, в чашці ароматного гарячого шоколаду. Але скільки думок – стільки ж людей. Ми всі бачимо прекрасне у різних речах. Це стало помітно у теперішній час, коли люди просто не уявляють свого життя без новітніх технологій. Бачучи прекрасне не у квітучій весні, сонячному літі, барвистій осені , чи у білосніжній зимі, а у новому гаджеті чи у цікавій телепередачі.

Сучасна молодь не може бути осторонь інформаційних потоків, але не зажди інформація є достовірною та важливою. Живучи у інформаційній добі ми повинні розуміти, що наше життя вже не можливе без новітніх технологій . Але попри це ми мусимо позбавитись сотні ілюзій та стереотипів та нарешті почати жити.

Багато хто каже, що сучасна молодь зовсім не читає і її не цікавлять книги, але це брехня, любі друзі… Наша молодь читає! Щоб довести це, я вирішила задати своїм одноліткам таке запитання: “Що б ви обрали: сторінку в одній із соціальних мереж, цікаву книгу чи улюблену телепередачу?”

З 40 опитаних 22 обрало книги, 18 соціальні мережі і 10 телепередачі. Люди, живучи у сірій буденності, не до кінця розуміють, що наша молодь є наше майбутнім. І наскільки вони будуть освічені, настільки наше життя буде добре . Адже, люди читають – країна мислить ! Можливо, зараз на сході не було таких трагічних подій, якби рік тому при владі були справді освічені люди…

Отже, читаймо книги, адже від нашої освіченості залежить не тільки наше майбутнє, але й майбутнє нашої країни . Ми повинні навчитись не потопати у гаджетах, а правильно балансувати між ними та книгами, які по-справжньому відкривають очі і змушують побачити прекрасне в дрібницях! Не треба далеко ходити: візьміть цікаву книжку і зрозумієте, що цікаве – поряд!

Якщо вам сподобалась ця стаття і ви хочете, щоб саме її автор став переможцем у номінації “Народний журналіст” – залиште свій позитивний коментар під матеріалом і поділіться посиланням на цю статтю в соціальних мережах, аби і інші могли проголосувати! Інтернет-голосування триватиме до 15 лютого. Переможе та робота, яка збере найбільше позитивних коментарів!

Читати роботи учасників конкурсу “Я – журналіст!” і голосувати

До теми:

Презентація книги про аромати і чудеса

Вступ-2016: як за 2 дні ви можете підготуватись до вступу на журналістику [Фото+Відео]

Поради рівнянкам: які книги читати, коли поганий настрій

Джерело фото: http://fastivschool7.at.ua/publ/vchiteljam/poradi_psikhologa/prishhepljuvannja_interesu_do_chitannja/16-1-0-25

Анна Феринська, прес-клуб “Юний журналіст”, м.Хмельницький

переглядів: 1 121

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *