Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

04.10.2019

Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

Наше життя швидкоплинне і непередбачуване. Всі ми маємо різні мрії та цілі . У кожного своя мета: хтось хоче бути багатим, інший же турбується про своїх батьків, деякі мріють про щасливу і люблячу сімю. Сенс людського життя – це питання, які хвилюють кожного з нас. Ми всі робимо вибір. Для багатьох мрії так і залишаються мріями. Щоб втілити мрії у життя, потрібно над собою працювати. А чого хочу досягнути у своєму житті я?

На першому місці у мене завжди буде здоров’я та благополуччя моїх рідних і близьких, адже якщо щасливі вони, то щаслива і я.

Друге чого я б хотіла у майбутньому – це отримати достойну професію, яка приноситиме мені задоволення, а не розчарування і втому. На даний момент мене цікавлять такі професії як: журналістика, юриспруденція, філологія та історія. Думаю незабаром я остаточно визначусь з майбутньою професією.

Що ж там далі у мене за планом? Я хочу знайти хорошу роботу за професією, яка буде добре оплачуватись, щоб можна було утримувати сімю. Не буду казати, що я не хочу багатства та слави. Кожен із нас мріє про краще життя. Та я не хочу, щоб гроші стали головним моїм пріоритетом.

Наступним пунктом щасливого майбутнього я вважаю, створення люблячої та великої сім’ї – це найголовніше в житті кожного. Якщо людина має другу половинку, яка стане опорою та підтримкою та дітей, які не розчарують батьків, то вона дійсно щаслива.

Не можу залишити поза увагою такий важливий пунком, як людяність. Потрібно в будь-якій ситуації залишатись людиною, такою, яка вміє співпереживати і співчувати, яка може в будь-який момент допомогти та підтримати.

Ще я, як громадянка нашої держави, мрію про мир і спокій у ній. Хочу, щоб моя країна була успішною і процвітаючою і буду намагатись прикласти до цього всі зусилля. Адже я не усвідомлюю себе без моєї Батьківщини, і все, чого я хочу досягти у житті, пов’язане з нею.

Отже, я мрію, щоб світ, у якому я живу, став кращим, хочу самореалізуватись та самовдосконалитись, знайти своє місце у ньому.

Наталія САТАНІВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Черкаська область

переглядів: 179

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *