Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

15.02.2021

Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

Який сьогодні гарний був день. Люблю вихідні, особливо коли я провела їх разом із сім’єю. І хоча вже пізній вечір, відчуття, що є ще дуже багато сил для створення нового, креативного. Бо я… вдома? Чи це просто щастя вирішило політати навколо? А можливо, це речі навколо створюють таку неймовірну атмосферу? І я знаю, що не хочу просто прожити цей день. Хочу щось залишити на майбутнє: плани, мрії, думки… Тому не буду втрачати можливість і…  напишу собі листа. Згадаю про нього і прочитаю через 10 років.

  Справді, 10 років це немало.  Дуже приємно познайомитися, майбутня я. Тобі пише 14-річний підліток. За вікном сніг і мороз, а в голові лише одне питання: ,,Що зміниться за цей час?’’  Хоча не буду брехати, ще пісні One Direction. До речі, ще шаленієш від них? Чи у ,,майбутній  сучасності’’ вони повернулися і ти разом з подругами була на їхньому концерті? Це було б просто неймовірно-казково-фантастично!! Але досить мрій. Поговоримо про можливе майбутнє, чи, точніше, напишемо.

Я б хотіла за цей період зробити життя якомога яскравішим, тому що молодим буваєш лише один раз. Через кілька років скажу школі бувай, тому ставлю мету: відмінно. Закінчити школу лише на відмінно. А потім університет, хороша робота і, звісно, перша зарплата. Але найголовніше – відшукати себе. Знайти бажане і зрозуміти, чи дійсно цього хочу. Самореалізація та самостійність дуже важливі в наші часи, сподіваюсь, у майбутньому теж. Без цих ,,подруг’’ важко буде.) Навчитися бути м’якою та сильною, доброю та суворою, дорослою та 5-річною дитиною водночас. Закохатися так, ніби ця можливість у людини лише одна. Злітати до Лондона та відвідати музей мадам Тюссо. Прочитати ще багато книжок і відвідати одну із найвідоміших бібліотек ( одна з таких знаходиться також у Лондоні). Можливо, почати вивчати ще одну іноземну мову, наприклад, французьку. Відшукати справжніх друзів у цьому величезному світі. Зустріти селебріті. Зробити багато фотографій, роздрукувати їх і згадувати все, що колись відбувалося або відбуватиметься.

Хочу, щоб у найкращі і найгірші моменти життя моя родина була поряд. Саме мама, бабуся і дідусь знають мене справжню. Вони завжди допомагають і розуміють, як ніхто інший. Хай наша сім’я буде жити дружно ще багато-багато років.

Щоб цей лист став реальним, я обіцяю, що буду вчитися, працювати над собою, ставати кращою. Не можна досягнути чогось, не викладаючись на повну. Цього мене навчив Юрій Олегович. Найкращий…

За свої 14 з невеликим хвостиком років я зрозуміла, що не можна просто сидіти і чекати. Потрібно щось робити і хапатися за будь-яку можливість, яку життя тобі підкинуло. Бо, на жаль, немає кнопки ,,Повторити знову’’ чи ,,Повернутися назад’’. Життя одне, і його треба прожити на повну. НЕ ЗАБУВАЙ ПРО ЦЕ!

P. S. Просто будь щасливою. І пам’ятай, що за будь-яких обставин ти – це ти.

31.01.2021.

Ось так… А тепер сховаю лист у найгарніший та найбільш цупкий конверт. І до зустрічі через 10 років.)

Євгенія МАЛАХОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 82

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *