Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

30.11.2020

Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

Привіт, дівчинко. Сподіваюсь, у тебе в житті все добре склалось. Я пишу тобі листа в 2020, саме в той час, коли починається друга хвиля коронавірусу. До речі, як там в 2030? Надіюсь, вже винайшли ліки, які допомагають подолати цю страшну хворобу.

Я розумію, що вже багато чого трапилось в твоєму житті, але я зобов’язана запитати, як ти закінчила школу і написала ЗНО? Думаю, все добре, навіть якщо через математику ти не закінчила школу з золотою медаллю. Та й взагалі, це не найважливіше в житті.

Ймовірно, ти вже навіть закінчила університет. Сподіваюсь, ти обрала професію, яка справді до душі, в іншому випадку – навіщо тоді це все? Я впевнена, що ти працюєш на гарній роботі, тому що якби тобі це не подобалось – ти б не працювала тут, чи не так?

Вірю, що до цього часу ти відвідала багато країн, про які мріяла, коли вчилась в школі. Також, мені здається, що ти багато подорожуєш з друзями зараз. А може, в тебе навіть вже з’явилась сім’я. Та краще не поспішай жити, і цінуй кожен момент, який дарує тобі Всесвіт.

Ти розумничка, і пам’ятай, що батьки і всі твої друзі з 2020 вірять в тебе. Я знаю, що ти все зможеш.

Катерина МЕЛЬНИК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінницька область

переглядів: 32

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *