Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

04.06.2020

Лист майбутній собі: чого я хочу досягнути

Час біжить невпинно, швидко. Кожна прожита нами хвилина дарує нові враження та спогади, моменти, які хочеться згадувати, які приносять радість та задоволення. Наприклад, довгоочікувана зустріч з кумиром, подорож за кордон та пізнання нової культури, звичаїв, мови, тощо. Стрибок з парашутом, або політ на повітряній кулі. Ці події людина зберігає не тільки в пам’яті, а й в серці. Тепер скажу таке. Колись ти знову натрапиш на цей зошит. Будеш переглядати написані тобою рядки з посмішкою на обличчі. Можливо, засмутишся. Час не повернути. Все, що зроблено, назавжди залишиться в минулому, позаду тебе. Бережи, пам’ятай, цінуй те, що вже стало частиною твого життя.

Зараз мені 15. Закінчую 9 клас рідної Гульської школи на відмінно. Окрім того, успішно проходжу навчання в школі мистецтв міста Новоград-Волинський. Музика – моє життя, стан моєї душі. В ній я вбачаю саму себе, звичайну дівчину, яка знайшла себе в мистецтві. Стосовно характеру, він у мене неординарний. Зізнаюся, що нелегко знаходжу спільну мову з людьми. Це мій мінус. Ні! Я дуже люблю спілкуватися. Вмію підтримати співрозмовника. Прагну змінюватися задля досягнення бажаного. Прагнення реалізуватися у сфері журналістики – вище за мене. В глибині душі я відчуваю, що саме ця професія є моїм покликанням.

Щодо цілей, вони теж дуже важливі. Я не прагну великого багатства, красивого життя, бо це не важливо. Я хочу щастя собі та своїй родині, своїм друзям і просто знайомим. Хочу, щоб мої батьки пишалися своєю донькою. Хочу бачити посмішку на їх обличчях. Завжди! Стосовно себе, то маю на меті досконало оволодіти англійською мовою, буду прикладати максимум зусиль для цього. Також прагну успішно скласти ЗНО та вступити до улюбленого вузу.

На цьому все. Тож хочу дещо пояснити. Цей лист написаний для тебе. Ми з тобою ніколи не зустрінемось. Тому, це моє тобі послання. Я збережу, а ти, як прийде час, його прочитаєш. Головне, знайди себе, не зневіряйся відразу, повір у свої сили. Запитую себе зараз. Чи зможеш  досягти своєї мети? Чи вдасться подолати усі труднощі, перебороти себе? А як не вдасться? Що тоді? Наразі можу сказати одне – у нас усе вийде! Віра в себе та безмірні старання зроблять диво. Підтримка найрідніших людей підсилить цю віру та додасть впевненості.

Тепер хочу підсумувати все сказане мною. Я вважаю, що лист, написаний майбутній собі, має неабияке значення. Він стосується не лише автора. Він стосується кожної людини, яка має перед собою мету та робить усе задля її реалізації. Не потрібно плисти за течією. Своє майбутнє ми створюємо власними зусиллями. Не опускайте рук через маленькі невдачі. Прямуйте до свого щасливого майбутнього!

Олена ДУБРАВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомирська область

переглядів: 57

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *