Лист майбутній собі

25.03.2020

Лист майбутній собі

Ну привіт, «Доросла Карина»!

Ось і настав час написати тобі листа. Минуло вже 10 років, і тому я сподіваюсь що ти змогла досягнути того, про що мріяла всі ці роки. Тобі зараз має бути 25 років, ти вже доросла та досвідчена людина

Я гадаю, ти подолала свої страхи та здійснила свої заповітні бажання.

Ти вже доросла дівчина. А чи пам’ятаєш ти ті дні, коли все змінилось в твоєму житті? Ти нарешті визначилась що тобі до вподоби: журналістика чи поліція? А я все ще пам’ятаю тебе, зацікавлену, добру та творчу дівчинку, яка намагалася що разу  здивувати всіх все більше і більше.

Ти все ще цікавишся творчістю наших українських співаків і мрієш стояти з ними на одній сцені? А чи здійснилась твоя найважливіша мрія, яка жила з тобою довгі роки? Ти навчилася грати на фортепіано? Я дуже добре пам’ятаю, з якою жагою ти мріяла навчитися грати на цьому інструменті, та з яким задоволенням мріяла зіграти на шкільній сцені. Я сподіваюсь ця мрія здійснилась і відкрила тобі широкі горизонти.

А ти ще звертаєш увагу на думку оточуючих щодо твоєї зовнішності? Ти ще досі залишилася такою чутливою до думки інших? Я думаю ти знайшла вихід із цієї ситуації. Можливо ти знайшла друзів та знайомих, які поважають та люблять тебе не за зовнішність, а за людські якості.

Як би там не було, ти пройшла шлях довжиною в 10 років, напевно там були як сумні так і веселі моменти твого життя, але я переконана, що всі ці труднощі ти подолала. І зараз ти стоїш на новій сходинці творчого та життєвого шляху. Та як далі буде формуватися твоє подальше життя, залежить тільки від тебе та твого бажання йти далі та розвиватися.

Можливо, ти вже вивчилась та маєш гарну роботу. А навіть можливо, що вже маєш свою сім’ю. Так або інакше, я гадаю, ти багато чого досягла за ці 10 років, ти успішна людина яка досягла своєї мети та зробила себе щасливою. Адже щастя не прийде саме, якщо за нього не боротися.

Але як би не склалося твоє життя в майбутньому, не шкодуй про те, що сталося. В будь-якому випадку цінуй кожен момент свого життя. Не втрачай свій час дарма:на сльози,гнів та образи других людей. Ти – своє майбутнє! Тож будь собою та підкорюй нові вершини.

До зустрічі через 10 років!

Карина АТАМАНЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Харківська область

переглядів: 19

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *