Країна починається з тебе

16.09.2020

Країна починається з тебе

Після кожних виборів ми відразу хочем бачити якісь результати змін у нашій країні, говоримо що “ніяких результатів немає, не було смислу цю чи іншу людину обирати в президенти”. Але ж потрібно зрозуміти що одна людина ніяк не зможе змінити країну в те чи інше русло. Країна залежить від кожного з нас!

В якому це сенсі “від кожного з нас” ? Ну наприклад : йдеш містом і бачиш на дорозі сміття, а чому б його не підняти й не викинути в сміттєвий бак? Нам не так і важко підтримувати чистоту в нашому населеному пункті, допомагати людям, які, на жаль, не мають змоги допомогти собі, можемо купити продукти й віднести їх в дім для старших людей, можемо відновити дитячі майданчики, зробити їх більш безпечними. Якщо ми вкладемо багато зусиль аби наша країна була кращою, то ми зможемо! Головне мати на то своє бажання і визнати те, що якщо ми просто підемо на вибори та поставимо галочку в бюлетені звісно на початку ніщо не дасть. Якщо ми об’єднаємося як український народ, наша Батьківщина буде для нас найкрасивішою країною. Молоде покоління не буде мати бажання піти вчитись або жити за кордон.

Зрештою країна починається з тебе, маєш бажання то чому б і не зробити суботник міста, всім дружно іти наприклад, очистити берег річки, моря або озера від сміття? Це не так і важко, любі українці, нам треба об’єднатися! І тоді наша країна — буде країна мрії.

Каріна КОВАЧ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

переглядів: 26

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *