Конкурс “Я – журналіст!” збирає роботи старшокласників з усієї України

23.12.2015

Конкурс “Я – журналіст!” збирає роботи старшокласників з усієї України

Триває прийом робіт на конкурс “Я – журналіст!” для учнів 8-11 класів та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Цьогоріч конкурс для юних журналістів, який народився на Рівненщині, став всеукраїнським! Переможці отримають дипломи і призи, в тому числі — відзнаку від Національної спілки журналістів України.
Організатори конкурсу, який у 2009 році розпочинався на Рівненщині як обласний, нині ставлять за мету охопити усю Україну, відтак — запрошують надсилати роботи старшокласників з усіх регіонів держави.

Нині на конкурс “Я – журналіст!” вже надійшли роботи з Вінницької, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької та інших областей – тобто з усіх куточків України!

Традиційно організатором Конкурсу є Видавничий дім “ОГО”, співорганізаторами – управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Національний університет “Острозька академія”. Традиційно до організації конкурсу також долучаються управління освіти і науки інших областей — Волинської, Хмельницької, Житомирської, а цьогоріч до їх числа приєднались управління і департаменти освіти і науки практично всіх областей України.

Прийом робіт іще триває, тож нагадуємо умови конкурсу – і запрошуємо до участі!

Роботи учасників конкурсу “Я – журналіст!” минулих років

Умови конкурсу
Учасники Конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 на одну із двох тем (на вибір):
“Цікаве — поряд” (про цікаву людину або цікаве місце у своєму регіоні) або “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті”.
До творчої роботи учасник Конкурсу додає есе довільної форми обсягом до 1 друкованої сторінки формату А 4 на тему “Чим мене приваблює професія журналіста”.

До есе та творчої роботи учасник Конкурсу додає на окремому аркуші або в окремому файлі таку інформацію про себе: прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць та рік народження, назву навчального закладу, клас або курс, домашню адресу, домашній та мобільний телефони (якщо є) та фотографію портретного типу (в друкованому або електронному форматі). Фотографію бажано надавати в електронному вигляді, записану окремим файлом, а не вставлену у текст. Обов’язковим є надання письмової згоди одного з батьків на участь дитини в Конкурсі, використання її фото в ЗМІ та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Дана згода має бути подана або на паперовому носієві, або в електронному форматі у відсканованому вигляді. Текст згоди повинен мати такий вигляд: “Я (прізвище, ім’я, по батькові) даю згоду на участь моєї дитини (прізвище, ім’я, по батькові) в обласному конкурсі учнівських творів “Я – журналіст!”, використання її фото та творчої роботи в ЗМІ в будь-якому вигляді впродовж будь-якого часу та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Число, підпис”.

Роботи слід надсилати за адресою організаторів: Видавничий дім “ОГО”, вул. Шкільна, 2, м.Рівне, 33000. На конверті або пакеті або в темі електронного листа з конкурсною роботою та документацією обов’язково слід робити позначку: “Я – журналіст!”. Роботи в електронному вигляді надсилаються на e-mail (електронну адресу) vg2001@ukr.net . Бажано подавати всі матеріали саме в електронному вигляді. Довідки щодо участі в конкурсі — за телефонами (050) 339 39 85, (098) 500 47 60.

Переможці конкурсу будуть відзначені у лютому 2016 року дипломами та подарунками. Це — література з журналістики, безкоштовне або на пільгових умовах навчання основ журналістики, інші пам’ятні призи. Серед них — і спеціальна відзнака від Національної спілки журналістів України. Нагородження переможців відбудеться в урочистій обстановці і висвітлюватиметься у ЗМІ. Організатори обіцяють відзначити подяками не лише школярів, а й педагогів, які підготували переможців.

Передача телеканалу “Рівне 1” про нагородження переможців конкурсу “Я – журналіст!” 2013 року

Історія конкурсу
Конкурс “Я – журналіст” проводиться з 2009 року. У різні роки його учасниками були старшокласники та студенти з 9 областей України – Рівненської, Волинської, Хмельницької, Житомирської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Закарпатської та Чернівецької. Ось і цьогоріч “Я – журналіст!” запрошує до участі учнів 8-11 класів та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з усіх областей.

Організатори конкурсу “Я – журналіст!” сподіваються, що участь у ньому стане для багатьох майбутніх юних журналістів гарним поштовхом до подальшого розвитку в здобутті омріяної професії. Як це сталося з переможцями минулих років, значна частина яких нині вже успішно здобуває фах журналіста у провідних університетах України, а дехто – і успішно співпрацює зі ЗМІ.

Контактні телефони щодо участі в конкурсі “Я – журналіст!”: (050) 339-39-85, (098) 500-47-60, e-mail: vg2001@ukr.net .

До теми:

ФОТО: Конкурс “Я – журналіст!”: яскраві моменти 2009-2010

ФОТО: Конкурс “Я – журналіст!”: яскраві моменти 2011-2012

ФОТО: Нагородження переможців конкурсу “Я – журналіст!” 2013 року

Переможці конкурсу “Я – журналіст!” 2013 року [+СПИСОК]
OGO.ua
Віталій ГОЛУБЄВ

переглядів: 737

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *