Конкурс “Я — журналіст!”: як склалась доля переможців

01.09.2011

Конкурс “Я — журналіст!”: як склалась доля переможців

Кінець однієї історії — це, як відомо, початок іншої, а перший день нового навчального року — привід підсумувати: як склалась доля вчорашніх учнів. У нашому випадку — школярів, які перемогли на конкурсі учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”.
Традиційно особливо багато призерів конкурсу “Я — журналіст!” стають студентами Національного університету “Острозька академія”. До призерів 2009 року Валерії Цуканової, Мар’яни Росоловської, Світлани Марчук та Олесі Пачебули торік долучилась у якості спудейки Острозької академії Дарина Киричок.

Декан гуманітарного факультету НаУ "Острозька академія" Василь Жуковський нагороджує під час відзначення переможців конкурсу-2010 майбутню спудейку академії Дарину Киричок

Декан гуманітарного факультету НаУ “Острозька академія” Василь Жуковський нагороджує під час відзначення переможців конкурсу-2010 майбутню спудейку академії Дарину Киричок

А цьогоріч когорту острозьких спудеїв поповнили призери “Я — журналіста” Олександра Задорожна та Іванна Мельник, а також володарки спеціальних конкурсних відзнак Юлія Мініч та Надія Ходак. Усі вони навчатимуться за спеціальністю “Журналістика”.

Відео з онлайн-трансляції нагородження переможців конкурсу “Я — журналіст!”

Переможці та лауреати конкурсу "Я - журналіст!" 2011 року

Переможці та лауреати конкурсу “Я – журналіст!” 2011 року

Деякі переможці та лауреати конкурсу обирають для навчання ВНЗи Києва або Львова. Приміром, переможці 2009 та 2010 років рівнянки Анна Свентах та Мар’яна Грабовська відповідно нині навчаються у Львові, а цьогорічний переможець “Я — журналіста” Петро Катеринич із с.Любиковичі Сарненського району обрав для здобуття вищої освіти Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Призерка конкурсу "Я - журналіст!" 2009 року Оксана Любчик нині навчається в столиці не за журналістським профілем, але участь у конкурсі, як і подальше навчання у Школі універсального журналіста, вважає корисним досвідом для себе

Призерка конкурсу “Я – журналіст!” 2009 року Оксана Любчик нині навчається в столиці не за журналістським профілем, але участь у конкурсі, як і подальше навчання у Школі універсального журналіста, вважає корисним досвідом для себе

Корисна інформація для молоді, яка цікавиться журналістикою

Там само навчатиметься й володарка диплому третього ступеня цьогорічного конкурсу “Я — журналіст!” Олена Бережнюк — до речі, одна з двох цьогорічних випускників на Рівненщині, які під час зовнішнього незалежного оцінювання здобули по 200 балів одразу з двох предметів.

Відеосюжет про нагородження переможців конкурсу “Я — журналіст!”

Світлана Куропій із Сарн та Ілона Громлюк із Кузнецовська обрали для навчання, подібно до переможців двох попередніх років, вищі навчальні заклади Львова. Ірина Бачинська здобуватиме вищу освіту в Луцьку (як і призерка-2009 Анастасія Ушинська).

Більшість призерів конкурсу “Я — журналіст!” за всі три попередні роки обирають для навчання факультети журналістики. А отже, конкурс став для них маленькою, але важливою сходиннкою для подальшого руху в обраному напрямку.

Корисна інформація для молоді, яка цікавиться журналістикою

Незабаром на Рівненщині буде оголошено новий, уже четвертий конкурс учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”. І, можливо, серед його учасників будуть ті, хто завтра стане новою зіркою української журналістики.

Віталій ГОЛУБЄВ

переглядів: 1 183

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *