Конкурс “Я – журналіст!”: визначено переможця інтернет-голосування

15.02.2016

15 лютого завершилось інтернет-голосування серед робіт учасників конкурсу “Я – журналіст!”, які були опубліковані на порталі OGO.ua. Автор роботи, яка отримала найбільше позитивних коментарів, буде нагороджений у спеціальній номінації “Народний журналіст”!
Станом на 15 лютого найбільше коментарів – 806 – отримала робота учениці 11 класу Гощанської районної гімназії Мар’яни Матвійчук. Вона присвячена позитивним змінам, які авторка хотіла би здійснити у своєму рідному містечку – районному центрі Гоща на Рівненщині. Отже, саме Мар’яна Матвійчук отримає відзнаку у спеціальній номінації “Народний журналіст” всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”. Нагородження переможців відбудеться у третій декаді лютого.

Вітаємо Мар’яну Матвійчук із перемогою в інтернет-голосуванні конкурсу “Я – журналіст!”

Читати роботу Мар’яни Матвійчук “Що я хочу змінити у Гощі”

Нагадаємо, що конкурс “Я – журналіст!” – всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт, який проводиться з ініціативи “ОГО”. Розпочавшись у 2009 році як обласний, конкурс “Я – журналіст!” поступово розширював географію. І цього року він став всеукраїнським. Роботи на конкурс “Я – журналіст!” надіслали 155 учнів та студентів із 21 області України, міста Київ та Криму.

Переможці конкурсу “Я – журналіст!” отримають дипломи і призи, в тому числі – відзнаку від Національної спілки журналістів України. Підсумки конкурсу “Я – журналіст!” будуть оприлюднені на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua у третій декаді лютого.

Читати роботи учасників конкурсу

Цікавить вступ на журналістику? Допоможемо!
OGO.ua
Віталій ГОЛУБЄВ

переглядів: 1 212

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *