Конкурс “Я – журналіст!” вийшов на фінішну пряму

14.02.2012

Конкурс “Я – журналіст!” вийшов на фінішну пряму

Понад 210 робіт допущено до розгляду журі міжобласного конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”, який нині вже вчетверте проводиться на Рівненщині. Ця кількість – рекордна за весь час існування конкурсу!
Рекордною є і географія учасників – цьогоріч роботи на конкурс надіслали старшокласники та студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з трьох областей України – Рівненської, Волинської та Хмельницької.

Найбільше робіт надійшло з Хмельниччини, яка цьогоріч дебютує на конкурсі “Я – журналіст!” – і дебют обіцяє бути більш ніж переконливим: із цієї області надійшло більше сотні робіт! Зазнала змін і географія учасників з Рівненщини – цьогоріч, приміром, уперше за всю історію конкурсу в ньому беруть участь школярі Костопільщини, причому костопільських школярів – чи не найбільше серед представників усіх районів!

Нині організатори завершують підготовку всіх робіт до розгляду членами журі, і найближчими днями розпочнеться власне розгляд доробку конкурсантів. Підсумки конкурсу будуть підведені упродовж найближчого місяця. Планується, що нагородження переможців цього разу відбудеться у стінах Національного університету “Острозька академія”.

Нагадаємо, що організаторами конкурсу “Я – журналіст!” є Видавничий дім “ОГО”, управління освіти і науки Рівненської, Волинської та Хмельницької облдержадміністрацій, Національний університет “Острозька академія” та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді.


Як нагороджували переможців конкурсу “Я – журналіст!” у 2011 році

За умовами конкурсу, учні мали надіслати творчі роботи на одну з двох тем (на вибір): “Цікаве – поруч” (про цікаву людину або цікаве місце в своєму регіоні) або ж “Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті” (селі, селищі, місті, районі).

Нагородження переможців конкурсу “Я – журналіст!” 2010 року

До конкурсної роботи кожен учасник додав есе на тему “Чим мене приваблює професія журналіста”. Адже мета конкурсу – це виявлення і стимулювання обдарованих старшокласників, які мають нахил до журналістики.


Переможці конкурсу “Я – журналіст!” 2011 року

Нині переможці та призери конкурсу минулих років успішно навчаються у провідних вищих навчальних закладах України.

Конкурс “Я — журналіст!”: як склалась доля переможців

Значна частина їх стали саме студентами-журналістами і нині не лише добре навчаються, а й беруть активну участь у громадському житті, є позаштатними кореспондентами місцевих та регіональних ЗМІ. У тому числі – й співпрацюють із порталом OGO.ua.

Переможці конкурсу "Я - журналіст!" 2010 та 2011 років Мар'яна Грабовська (нині студентка Львівського національного університету імені Івана Франка) та Петро Катеринич (нині студент Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

Переможці конкурсу “Я – журналіст!” 2010 та 2011 років Мар’яна Грабовська (нині студентка Львівського національного університету імені Івана Франка) та Петро Катеринич (нині студент Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

Найближчим часом ми опублікуємо повний список учасників, роботи яких допущені до розгляду журі. А згодом – розпочнемо інтернет-голосування серед усіх відвідувачів порталу, аби кожен мав змогу оцінити роботи конкурсантів, висловити думки щодо прочитаного в коментарях і вплинути на визначення переможця у спеціальній номінації (вибір інтернет-користувачів).

Віталій ГОЛУБЄВ

переглядів: 928

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *