Конкурс “Я – журналіст!” розпочинає інтернет-голосування!

27.01.2016

Оберіть найкращу роботу серед творів учасників всеукраїнського конкурсу “Я – журналіст!” – і вона отримає спеціальну відзнаку в номінації “Народний журналіст”. Чия робота отримає найбільше позитивних коментарів – той і стане переможцем!
Конкурс “Я – журналіст!” – всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт, який проводиться з ініціативи “ОГО”. Розпочавшись у 2009 році як обласний, конкурс “Я – журналіст!” поступово розширював географію. І цього року він став всеукраїнським. Роботи на конкурс “Я – журналіст!” надіслали 155 учнів та студентів із 21 області України, міста Київ та Криму.

Переможці конкурсу “Я – журналіст!” будуть нагороджені у другій половині лютого. Вони отримають дипломи і призи, в тому числі – відзнаку від Національної спілки журналістів України.

А поки що редакція “ОГО” оголошує інтернет-голосування – ми опублікуємо частину творчих доробків учасників конкурсу “Я – журналіст!” і нагородимо учня, чий твір отримає найбільше позитивних коментарів в інтернеті! Отож, знайомтеся з роботами – вони регулярно з’являтимуться в рубриці “Я – журналіст” на порталі OGO.ua до 1 лютого. А до 15 лютого триватиме інтернет-голосування. Залишайте свої позитивні коментарі під роботами і розповідайте у соцмережах про статті, що вам сподобались, аби і інші інтернет-користувачі змогли дізнатися про них і проголосувати!

Читати роботи учасників і голосувати

Вступ-2016: як за 2 дні ви можете підготуватись до вступу на журналістику

OGO.ua
Віталій ГОЛУБЄВ

переглядів: 891

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *