Конкурс “Я – журналіст!” об’єднає учнів трьох областей

11.01.2013

Конкурс “Я – журналіст!” об’єднає учнів трьох областей

Конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”, який розпочався у грудні минулого року, підтримали управління освіти і науки трьох областей – Рівненської, Волинської та Хмельницької! Відтак, організатори розраховують на активність старшокласників не лише Рівненщини, а й Хмельниччини та Волині!
Нагадаємо, що роботи на конкурс приймають до 15 лютого 2013 року. Учасниками конкурсу “Я – журналіст!” можуть стати учні 8-11 класів, які цікавляться роботою журналіста, гарно пишуть твори, мають нахил до вивчення гуманітарних предметів.

За умовами конкурсу, його учасники повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 на одну із двох тем (на вибір):
“Цікаве — поруч” (розповідь про цікаве місце (місця) або цікаву людину (нашого сучасника) у своєму населеному пункті, яке учень хотів би показати туристу, котрий приїхав на Рівненщину з іншого регіону, або з якою хотів би його познайомити);
“Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті” (думки учня про те, що варто змінити на краще в тому населеному пункті чи регіоні, де він проживає).

Разом із творчою роботою потрібно подати есе довільної форми обсягом до 1 друкованої сторінки формату А 4 на тему “Чим приваблює мене професія журналіста”.

Під час нагородження переможців Четвертого міжобласного конкурсу "Я - журналіст!" у квітні 2012 року

Під час нагородження переможців Четвертого міжобласного конкурсу “Я – журналіст!” у квітні 2012 року

До есе та творчої роботи учасник Конкурсу додає на окремому аркуші або в окремому файлі таку інформацію про себе: прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць та рік народження, назву навчального закладу, клас або курс, домашню адресу, домашній та мобільний телефони та фотографію портретного типу. Обов’язковим є надання письмової згоди одного з батьків на участь дитини в конкурсі, використання її фото в ЗМІ та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Ця згода має бути подана або на паперовому носієві, або в електронному форматі у відсканованому вигляді. Текст згоди повинен мати такий вигляд: “Я (прізвище, ім’я, по батькові) даю згоду на участь моєї дитини (прізвище, ім’я, по батькові) в П’ятому обласному конкурсі учнівських творів “Я – журналіст!”, використання її фото та творчої роботи в ЗМІ в будь-якому вигляді впродовж будь-якого часу та подальше отримання інформації від організаторів конкурсу. Число, підпис”.

Роботи разом із інформацією, про яку йдеться у попередньому абзаці, слід надсилати або приносити за адресою: Видавничий дім “ОГО”, вул. Шкільна, 2, м.Рівне, 33000. На конверті або пакеті або в темі електронного листа з конкурсною роботою та документацією обов’язково слід робити позначку: “Я – журналіст!”. Роботи в електронному вигляді, разом із вищевказаною інформацією, надсилаються на e-mail (електронну адресу) vg2001@ukr.net . (Прохання бути уважними, вводячи електронну адресу – крапку наприкінці ставити не потрібно). У темі листа слід вказати: “Я – журналіст!”. Організатори конкурсу просять учасників надавати перевагу надсиланню робіт електронною поштою – це значно прискорює та спрощує їх опрацювання.

Роботи учасників попередніх конкурсів “Я – журналіст!”

Нагородження переможців конкурсу відбудеться у березні 2013 року. Серед призів переможцям – література з журналістики, можливість безкоштовної або на пільгових умовах участі у тренінгах з основ журналіститки, публікації у пресі, які завірятимуться у встановленому порядку для використання під час вступу на спеціальність “Журналістика”, рекомендації для вступу на цю спеціальність і навіть можливість стати позаштатним кореспондентом! Довідки щодо участі у конкурсі “Я — журналіст!” завжди можна отримати за телефоном (050) 339-39-85 або написавши на електронну адресу vg2001@ukr.net.

Організаторами конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!” є Видавничий дім “ОГО”, Національний університет “Острозька академія” та управління освіти і науки Рівненськлої, Волинської і Хмельницької обласних державних адміністрацій. Традиційно конкурс відбувається за інформаційної підтримки телеканалу “Рівне 1”.

Переможці та лауреати конкурсу “Я – журналіст!” 2012 року

Торік переможницею конкурсу “Я – журналіст!” стала восьмикласниця із Хмельницького Катерина Уманець, вихованка гуртка “Юний журналіст” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Хто отримає диплом переможця нинішнього року – дізнаємось вже невдовзі, у березні. А поки що – організатори чекають на роботи учасників! Прочитати їх зможуть і відвідувачі порталу OGO.ua!

Віталій ГОЛУБЄВ

переглядів: 948

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *