Книга друкована і книга електронна: за і проти

23.06.2020

Книга друкована і книга електронна: за і проти

Коли людина читає, у неї збільшується словниковий запас і поліпшується здатність говорити красиво. Також, якщо звичайна людина почне читати художню літературу, а саме сатиру, то під час читання почнеться запозичення різноманітних моделей поведінки при різних ситуаціях. Тобто, якщо узагальнити все вище сказане, завдяки абсолютно будь-який літературі, людина може самостійно збудувати свою особистість.  Якими книгами варто для цього користуватись, електронними чи друкованими?

Коли книги були єдиним способом отримувати знання і досвід, тоді природа розплачувалася за це своїми лісами. Тепер ціни на деревину зросли, тому в основному на створення паперу використовується солома, бавовна або макулатура. Це допомагає зменшити витрати на транспортування лісу і власне скоротити високу швидкість вирубки лісів. Так що сьогодні книги можна сміливо читати, не боячись, що через них вирубують багато лісів. Читаючи звичайні друковані книги, деякі люди отримують задоволення від тактильного відчуття, всупереч тому, що друковані книги не комфортно брати з собою в поїздку і вони занадто сильно псують зір через дрібний шрифт, та електронні книги також створюють цю проблему, тому що довгий час читати з контрастного яскравого екрана не корисно. Все одно покупка друкованої книги – це перш за все подяка автору за витрачену роботу.

А ось придбання електронної книги нічим вас не обтяжує. По-перше, ви можете придбати її вдома, не встаючи з дивана. По-друге, можете навіть не платити автору за його працю, а завантажити піратський примірник, але визнайте, це доволі-таки підло щодо праці автора.

Тепер майже у кожному домі є книжкові шафи, які займають досить багато вільного місця, а викинути вміст цих шаф навіть рука не підніметься. Ось так і буде стояти ця шафа далі, поки людина не купить електронну книгу, в якій запросто помістилося б кілька шаф з усім вмістом. А взагалі, сучасній молоді, яка навчається в школі, було б зручніше і корисніше носити з собою одну електронну книгу, ніж тягати 6 кілограмів підручників. Та деякі батьки навіть зараз обмежують своїх юних дітей від подібних зручностей мовляв: «ми не можемо собі цього дозволити». Але насправді, електронна книга – це економія коштів. Придбавши її один раз, надалі ви маєте змогу завантажити будь-яку цікаву для вас літературу.

Отже, можна зробити висновок, що обидві форми книги не поступаються одна одній і кожен може обрати собі книгу за смаком.

Вікторія ПЛОТНІКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

переглядів: 34

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *