Книга друкована і книга електронна: за і проти

30.11.2020

Привіт усім! Цього разу мене зацікавила тема, під назвою “Книга друкована і книга електронна : за і проти”. На мою думку, це дуже цікава тема, як кажуть, є куди розігнатися. Отже, розпочнемо.

Це питання можна розглянути з різних боків. Наприклад, якщо зменшити використання друкованих книг, то відсоток вирубування лісів впаде у багато разів. Це дуже добре позначиться на нашій екології,  оскільки зараз вона перебуває в ганебному стані. Ще один плюс полягає в тому, якщо в тебе з якоїсь причини немає змоги придбати якусь книгу, ти її обов’язково знайдеш у просторах інтернету. Тому ваги переважають на бік електронних книг. І все нібито добре, як би не одне але. Від телефонів, планшетів, ноутбуків і інших гаджетів, якщо ними без зупинки користуватися, помітно починає погіршуватися зір.

І що ж робити? Як вирішити цю проблему? Не так давно в світі було створено девайси, які ніяким чином не впливають на зір людини. На мою думку – це дуже цікавий і зручний спосіб для вирішення нашої проблеми. Але ж знову є одна заковика – це ціна на цей прилад. Не кожна сім’я зможе собі дозволити таку розкіш. Тому проблема, на жаль, знову залишається не вирішеною!

Звісно для затятих книголюбів вибір буде очевидним. Як же приємно поміщати свою улюблену книгу у найгарнішу обгортку! Відчувати свіжий хруст нових сторінок! А яке ж задоволення ти можеш отримати лише від холодного, морозного вечора всього-на-всього сидячи в кріслі біля каміну, закутавшись в теплу ковдру, з чашкою гарячого шоколаду чи кави. І під завивання вітру, насолоджуватися читанням улюбленого детективу чи роману. Уявили?

Отже, я прийшла до того висновку, що у кожної сторони свої пріоритети. Деяким до вподоби сучасні способи читання. В той час коли інші полюбляють так би мовити, естетику читання. Тому ми не в праві засуджувати ні тих, ні інших.

Моя думка лежить десь посередині. Ті, кому зовсім не цікаві і не зручні друковані книги, нехай користуються електронними, а для них ( здебільшого я маю на увазі школярів, студентів і.т.д) будуть зроблені всі умови. А для прибічників друкованої книги, будуть будуть використовуватися  здебільше старі дерева, що більше не пристосовані до життя. Або ж збиратимуть макулатуру для переробки.

Іванна БОЯРСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Дніпропетровська область

переглядів: 69

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *