Хто як не ти?

06.08.2020

Хто як не ти?

Давай чесно: ти виконав всі справи, які обіцяв зробити сьогоднішнього дня? Більша частина подумки сказала:»Ні». А чому? Часу не вистачило, чи лінь не дозволила?

Чому якісь там «лінощі» повинні опановувати нами, тільки через наші:»Ой, та потім виконаю», «До понеділка ще є час», «Сьогодні аж цілі 20 сторінок прочитав, цього достатньо». А понеділок  –  це що, день коли всі справи робляться найлегше? Вам випишуть грамоту від президента, що ви прочитали «цілих 20 сторінок»? Чого ви чекаєте? Людей які виконають роботу за вас? Та вони самі мають купу справ, не кажучи про ваші. Забудь про інших. Існують тільки ти і твої цілі. Уявіть розмову між собою і своєю метою. Ось ви запитуєте ціль: «Я докладаю стільки  зусиль, щоб ти здійснилась, коли ти нарешті збудешся?», а ціль відповідає вам:» Ой, та не знаю, щось мені так лінь, якось іншим разом, добре?» Так і в реальності. Ви відкладаєте всі свої справи на потім. А «потім» це коли? Завтра, за місяць, а можливо, ніколи? Дійте зараз. В цю хвилину. В цей момент. Хотів вивчити іноземну мову-розпочинай. Хотів знімати своє життя і поширювати це в інстаграмі  –   дій. Ніхто замість тебе це не зробить. Хто, як не ти виконає те, чого хочеш тільки ти? Подружка Марія, яка «літає в хмарах», чи сусід Петро, який думає, як заробити гроші для сім’ї?

У тебе є тільки ти. Перестань відкладати те, що можеш виконати зараз. Повір, це виконання не забере у тебе цілий день, навіть півдня, навіть годину! Поки ти будеш розписувати як цю справу довго виконувати, хтось візьме і виконає її. Так легко. Без зайвих слів та обіцянок. Просто візьме і виконає. Памятай: якщо не ти, то хтось інший. Якщо не ти розпочнеш вести блог, то розпочне хтось інший. Конкурентів з кожним днем стає тільки більше. А ти все ще вагаєшся? Сидіти, просто склавши руки  –   це не вихід. Так можна й все життя змарнувати. А що тоді? Совість гризтиме? Ну вибачте, тут вже не Марічка вкрала від вас ручку. Шукали її цілу годину, а час лише коту під хвіст. Ви самі злодії. Злодії свого часу.

Та скільки б я тут не писала, не намагалась довести, що саме ти можеш бути кращою версією себе, вибір все одно буде за тобою. Мотивація  –  добре, але ти не будеш постійно шукати цю статтю, мовляв: «Прочитаю статтю, яка мене мотивує, а потім почну робити всі справи». Мотивація-це ти сам. Це те, що ти робиш. Ніхто не змотивує тебе так, як ти. Ніхто не зробить так, як можеш ти.

То з чого почнеш сьогоднішній день?

Валерія ЧУБІРКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

Джерело фото:  https://volyn.tabloyid.com/privatnezhittia/blog-na-nichku-motivatsiia-nash-vorog

переглядів: 217

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *