Гроші: добро чи зло?

29.07.2020

Гроші: добро чи зло?

Багато “моралістів” кажуть, що гроші не головне в житті. Це всього лише папірці, які псують людей. Навіть у багатьох релігіях притримуються цього правила. Та невже гроші таке страшне зло?

Гроші з’явились давно, але не в звичній нам формі. Спочатку існував обмін і сучасних “папірців” не було. Люди домовлялись та зближались. Пізніше почали карбувати монети та друкувати купюри. На них зображують історичні постаті та споруди. Можна сказати, що гроші не лише частина історії, а й її відображення. Тож це не щось сучасне, що не існувало в далекі духовні роки. Гроші були завжди.

Я вважаю, що гроші доволі важливі в житті людини. Вони допомагають у розвитку, адже ми можемо придбати книги, курси та заняття. Можна подорожувати світом і знайомитися з новими людьми. В кінці кінців можна просто придбати речі, які давно хочеш. Все це робить людину щасливою. Та хіба щастя не головне в цьому житті? Іноді гроші можуть врятувати те ж саме життя. Адже існують проблеми зі здоров’ям, які потребують дороговартісних операцій та лікування.

Але в невмілих руках гроші можуть принести проблеми та нещастя. Одні можуть програвати всі заощадження в казино, інші витрачають все на непотрібні речі. В цьому винні не гроші, а самі люди, які не вміють ними розпоряджатися. Саме тому я вважаю, що батьки повинні з кожним роком занурювати дітей у світ грошей.

Тож краще не робити з грошей зло, а вчитися з ними вправлятися.

Ірина САВЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Полтавська область

переглядів: 982

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *