Грицівська школа сприяння здоров’я – одна з найкращих

26.10.2017

Грицівська школа сприяння здоров’я – одна з найкращих

Нещодавно Грицівська школа сприяння здоров’я зайняла почесне місце на стенді “Найкращих освітян” у Шепетівському районі на Хмельниччині.
У Будинку управління освіти, молоді та спорту Шепетівського району на стенді “Найкращі освітяни” гордо красується фото Грицівської школи сприяння здоров’я.

Уже багато років школа приймає у свій дім нових талановитих дітей і, розвиваючи їхній талант, дає змогу пробитися у світ та показати свої можливості. Щороку школа удосконалює методи навчання, що дозволяє надавати дітям більшу допомогу та ширші знання.

Сам заклад з’явився в 1959 році й мав назву “Районний будинок піонерів”. Згодом уже в 1995-му його перейменували на “Будинок школяра”. А свою теперішню назву школа отримала у 2003 році.

Заклад є членом Європейської та Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю, вона також є інформаційно-освітнім центром з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю в Шепетівському районі.
У 2003 та 2006 роках колектив Грицівської школи сприяння здоров’я був нагороджений Грамотами Міністерства освіти і науки України.

Гуртки школи поділяються на три типи: гуртки туристсько-краєзнавчого напрямку, який спрямований на вивчення рідного краю та ознайомлення з місцевістю; науково-технічного напрямку, який розвиває знання в галузі інформаційних технологій та освоєння нових наукових надбань, та художньо-естетичного напрямку, який спрямований на розвиток та виявлення мистецьких талантів учнів.

У приміщенні школи завжди шумно: всі готуються до нового свята, концерту або ж вистави. Сам процес підготовки є дуже клопітким та довгим. Артистам підбирають костюми, ролі та організовують довгі репетиції, які приводять до чудового результату: видовищних вистави, приємно проведеного часу та нових учням, які зацікавилися виступом та прийшли навчатися мистецтва.

Найвидовищніми святами у Грицівській школі вважають свято Андрія та Новий рік. Учні та вчителі готують чудові сценки та постановки, які дозволяють зануритися у казку або минуле.

Заклад не дарма отримав свою почесну назву “Найкращих освітян”, адже саме хороше викладання та майстерність педагогів привели до визнання та успіху.
Ольга ГРИНЧУК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 6 628

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *