Геній у світі моди – історія Карла Лагерфельда

26.09.2020

Геній у світі моди – історія Карла Лагерфельда

“Я – геній? Це ви так говорите.

У дитинстві моя мати завжди говорила мені,

що я дурний, вона називала  мене мул”.

Карл Лагерфельд

Людині, яка цікавиться модою або хоча б раз чула краєм вуха про цю сферу діяльності, доводилося не раз чути ім’я найвидатнішого модного кутюр’є ХХ ст. – Карла Лагерфельда. Правдивий,різкий, скритний, багатогранний. Чому ж ця особистість запам’яталась світові своїм загадковим образом «людини в чорних окулярах»? Можливо, за допомогою них він приховував старі зморшки, втомлені очі, пониклий погляд від недоспаних ночей?

Маючи німецьке коріння, проживав у Франції, створюючи неповторні витвори мистецтва двічі на рік для такого відомого модного дому як Chanеl. Також він співпрацював з такими брендами як Fendi Chloé , Jean Patou , H&MHogan  та Macys . Цю загальну інформацію можна знайти будь-де на просторах Інтернету. Але давайте спробуємо розібратися хто такий справжній Лагерфельд: геній століття в фешн-індустрії або глибоко нещасна людина, що зіставалася самотньою аж до самої смерті?

Карл не був сімейною людиною, не хотів обтяжувати себе вузами шлюбу, не любив дітей. Все,що у нього було-це улюблена кішка й 300 тисяч книг у власній бібліотеці.  (Як відомо, він прочитав кожну з них: «Я маю більше книжок, ніж полиць під них. І я всі їх прочитав. Я як Шварценеггер, тільки качаю мізки»). Не розказував своїх секретів, тримався осторонь людей. Чи можна бути щасливим у такому випадку?

Напевно, адже у Лагерфельда була справа,якою він жив. Чоловік завжди казав: «Я люблю моду. Мене захоплює процес створення різних колекцій. Мені подобається думати в різних напрямках». У середньому за рік модельєр створював 2500 ескізів. Хіба може бути нещасною людина, яка повністю  віддається своїй справі? Я вважаю, що він мав усе для повного щастя. «Щастя – це питання порядку і дисципліни».

Тож для мене Карл Лагерфельд назавжди залишиться еталоном, який вплинув на кожного з нас, зробивши свій вклад у світову історію моди.

Марія СЕРГЄЄВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Донецька область

переглядів: 135

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *