Гаджети: за чи проти?

04.10.2019

Гаджети: за чи проти?

У сучасному світі важко уявити життя без гаджетів. Зараз з самого малечка діти знають, що таке телефон, телевізор і планшет. Щоб заспокоїти або привернути увагу дитини, тепер достатньо дати їй телефон або включити мультик. “Завдяки” цьому сучасна малеча не знає, що таке ігри на вулиці, не знає, як знайти собі втіху без новомодних пристроїв. У цьому полягає перший мінус існування гаджетів.

Але якщо подумати : ” Якби їх не було?”. Людство віками і тисячоліттями не знало про інтернет і супутні блага, які ми зараз маємо. Здавалось би, що можна було б і далі жити без гаджетів і нічого страшного б не трапилось. Але люди розвиваються і мають винаходити щось нове. Якщо цього не буде відбуватися, то наш розвиток зупиниться і ми не зможемо дізнатися щось нове і цікаве. Гаджети дуже допомагають у роботі, навчанні і просто для цікавого проведення часу. Це, я вважаю, великий плюс.

Ще довго можна продовжувати перелік плюсів і мінусів сучасних технологій. Але за цими двома прикладами я можу висловити свою точку зору стосовно цих пристроїв. Я за сучасні технології і їх розвиток у майбутньому, але не можна цим зловживати. Якщо знати міру, то і надалі наш світ буде ставати гарнішим, а люди продовжуватимуть розвиватися і вигадувати нові і нові пристрої для полегшення нашого життя.

Анна ЛІЩУК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Покровськ, Донецька область

переглядів: 130

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *