Forttage Club та протидія йому

16.09.2020

Forttage Club та протидія йому

Я, як активний користувач мережі Інтернет, не можу пройти повз цієї теми. Що таке Forttage Club?  Це канал у Телеграмі, автори якого вчать вибирати жертву для насильства та всім його етапам. Ця справа спричинила резонанс у соціальних мережах, тож я вважаю своїм обов’язком розповісти про основні методи захисту.

Напад не стається зненацька. Фортажисти спочатку обирають жертву. Тож наша головна задача – не виглядати жертвою. Це не означає, що потрібно не надягати відкритий одяг і наносити макіяж. Насильство відбувається незалежно від цих факторів. Важливу роль грають знаки нашого тіла. Потрібно проявити впевненість. Для цього вистачить випрямленої спини та швидкого, але впевненого кроку. Якщо ви відчуваєте, що вас переслідують, то не варто озиратися через плече. Це видає ваш страх. Краще стати та повернутися всім тілом до переслідувача.

Якщо підозріла особа виявилась близько, то намагайтеся зберігати дистанцію та ні в якому разі не повертайтесь спиною. У випадку, коли ви впевнені у злих намірах людини, можна використовувати засоби самозахисту. Електрошокер та газовий балончик – найпопулярніші. Але потрібно оцінювати їхню ефективність. Зазвичай якісні електрошокери вартують дорого, а застосовувати їх потрібно близько. Балончик краще вибирати струменевий, невеликого розміру. Перед використанням треба потренуватися. Використовувати ріжучи предмети небезпечно, бо невміла людина може перевищити міри самозахисту. В такому випадку будуть судити вже вас, а не нападника.

При нападі радять вести себе максимально нестандартно. Наприклад, сміятись, прикидатись твариною. Адже від вас очікують страх та благання. Це може дезорієнтувати противника. В такому випадку можна спробувати втекти. Потрібно кричати “Пожежа”, бо це явище може зачепити більше людей, тому і надія на порятунок більша. Якщо допомога не прийшла, то не варто кричати, адже ви дарма витрачаєте сили. Біжіть у людні місця, але ні в якому разі не під’їзди, гаражі та подібне.

В прийомах самозахисту я не знавець, тому раджу завітати на канал https://t.me/forttageclub. Тут є багато постів про це. А я сподіваюсь, що ця інформація вам не знадобиться.

Ірина САВЧЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Полтавська область

переглядів: 36

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *