Чи справді віртуальне життя краще за реальне?

13.08.2019

Чи справді віртуальне життя краще за реальне?

Погляньмо навколо: сьогодні важко помітити ту людину, яка не візьме в руки телефон, аби перевірити свою пошту та соціальні мережі. В 21 столітті складно відмовитися від гаджетів, адже частково від них залежить життя. Віртуальність заполонила світ: щохвилинно десяток користувачів додається в соціальні мережі, щогодинно люди перевіряють чи не надійшло нове повідомлення, чи не змінилася стрічка новин та фото в інстаграмі.
Люди тікають від проблем на роботі, в школі, у власній сім’ї. Вони хочуть забути про те, що сталося та просто відпочити – і саме це і дозволяє віртуальний світ. Неймовірна велика кількість людей, які шукають однодумців чи просто товаришів, з якими можна відверто поговорити, можливість відволіктися від домашнього клопоту – ось що привертає увагу користувачів соціальних мереж.
Інтернет – це місце, де нікому нічим не зобов’язаний. Можна створити фейкову сторінку, та спілкуватися з тими, до кого в реальному житті важко привітатися. Чи просто поділитися своїми проблемами і знайти відраду, якщо друг знаходиться далеко, а допомога потрібна вже зараз. Можна створити анонімний блог для поширення інформації про своє життя. Великий плюс віртуального світу в швидкості. Не потрібно їхати до знайомого за підтримкою чи звичайною розмовою, необхідно лише бути онлайн.
Та як би нам не подобалося віртуальне життя, воно далеко не таке ідеальне, як можна уявити. Крім великої кількості цікавих користувачів, тут також є чимало обману та шахраїв. Соціальні мережі – це не повна відповідність з реальністю, це десята частина реального життя. Люди говорять і пишуть лише те, що вважають потрібним: дещо вигадують, дещо недоговорюють. На їхніх сторінках можна помітити найвдаліші фотографії, які оброблені так, що недоліків знайти неможливо.
Взагалі, які б надпотужні можливості не були у віртуальному світі, живі емоції, щире спілкування це ніколи не замінить. Жодний емоджі не зможе по-справжньому показати реальні почуття, ніякий скайп не переплюне живу зустріч. Реальність завжди буде лідирувати, адже будь-які новомодні технології не замінять справжнього життя.

Аліна БАРАНЕЦЬ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Конотоп, Сумська область

переглядів: 243

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *