Чи можна обійтися без соціальних мереж у сучасному світі?

21.10.2020

Чи можна обійтися без соціальних мереж у сучасному світі?

Соціальні мережі, Інтернет придумали надрозумні люди, але чи уявляли вони собі скільки змін в житті людей це все принесе?І чи пішли на користь ці винаходи людства?

У сучасному світі важко уявити життя без Інтернету. Ми самі не помічаємо, як соціальні мережі захоплюють наше життя. Технології рухаються вперед, а чи на краще, складне питання.

Зараз у Всесвітній павутині можна знайти все, що тільки забажаєш. Починаючи новинами, закінчуючи улюбленою книгою чи фільмом. За допомогою соціальних мереж ми можемо спілкуватися з рідними, які знаходяться далеко за кордоном, чи просто, з якими не маємо змоги зустрітись. Проте, через це ми починаємо забувати цінність живих зустрічей. Розмова через Скайп ніколи не зрівняється з обіймами. Наприклад, актуальне тепер дистанційне навчання. Через соціальні мережі неможливо так ефективно вивчити матеріал, як в школі.

Звичайно, через соціальні мережі ми маємо змогу знайомитися з цікавими людьми, з якими мабуть ніколи й не зустрінемося в реальному житті. Віртуальні друзі можуть стати ближчими за тих, хто з нами разом. Але це не те… Розмови з друзями по телефону не можна навіть порівнювати з зустрічами десь на природі, де може відбутися багато яскравих моментів, які не забудуться ніколи. І звичайно після таких зустрічей не можна обійтися без фотографій. Соціальні мережі можуть бути переповнені фотографіями з прекрасними моментами, але через них ми ніколи не зможемо передати цінність моменту, був він сумний чи веселий.

Також не треба забувати про всіх шахраїв, які є в соціальних мережах. Достатньо одного «кліку», як ваші дані можуть попасти до рук не тих людей. Декілька років тому, саме в соціальних мережах «жили» люди, які доводили дітей до самогубства.

Соціальні мережі – це звичайно дуже добре, оскільки стільки  корисного можна знайти в них, але все це корисне ніщо біля всього поганого, що є в них. І хоча в сьогоденні важко обійтися без соціальних мереж, я думаю, варто віддавати перевагу живим зустрічам і цінувати час, який можемо провести з рідними.

Юлія ФІЛІП,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Закарпатська область

переглядів: 318

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *