Чи можливо прожити день без інтернету?

13.01.2020

Чи можливо прожити день без інтернету?

Ми живемо у період нескінченного технологічного і наукового розвитку. Через це в наше повсякденне життя поступово входять нові прилади, звички тощо. Так само декілька років тому звичкою людей стало проводити час у соціальних мережах, інтернеті. Без них кожен з нас не може уявити і одного дня, так? З часом кількість різновидів соціальних мереж лише збільшується. Інтернет, ЗМІ – невід’ємна складова повсякденного життя кожної людини з будь-якого куточка світу. Всі ми використовуємо ці джерела з різними цілями. Та чи можна обійтися без них хоча б один день?

Більшість молоді, яка навіть вночі телефон тримає під подушкою, звісно, скаже, що життя без соціальних мереж неможливе. Але інші можуть посперечатися з цією думкою. По-перше, надмірне використання соціальних мереж шкодять здоровю. Зіпсований зір, головний біль чи, навіть, психічні розлади можуть стати наслідком великої кількості часу, проведеного в інтернеті. По-друге, не кожна людина використовує соціальні мережі в правильних цілях. Прикладом цього можуть стати інтернет-шахраї. Всім відомо як багато людей стають жертвами їх обманів. Загалом, у всесвітньому павутинні є немало небезпек, які чатують на користувача. По-третє, трапляються такі випадки, коли людина сидить цілодобово в інтернеті, причому не отримуючи жодної корисної інформації. Такий спосіб життя може суттєво погіршити фізичний стан людини. Сидячий спосіб життя за телефоном, комп’ютером чи ноутбуком, безперечно, призводить до погіршення фізичної підготовки і, відповідно, здоров’я. По-четверте, люди все більше і більше замінюють живе спілкування листуванням в інтернеті. Так як кожна людина частина соціуму, це шкодить не лише цій людині, а й оточуючим.

Якщо бути обєктивним, то без соціальних мереж та інтернету людині буде дуже тяжко. Сучасний ритм життя вимагає від нас особливих технічних умінь. Кожен з нас повинен вміти користуватися інтернетом. Використання інтернету, соціальних мереж, насправді, мають багато плюсів. По-перше, це найкраще сучасне джерело знань. В інтернеті можна знайти будь-яку потрібну інформацію швидко і легко. По-друге, якщо використовувати ці джерела знань в правильних цілях, читати справді актуальні, корисні статті, то це може підняти розумовий рівень людини. По-третє, обережні і уважні люди можуть знайти в просторах соціальних мереж справжніх друзів. Це покращує соціальні навички людини. По-четверте, інтернет дозволяє самостійно засвоювати іноземні мови. Знання декількох мов, в свою чергу, відкриває широкий горизонт вибору професії, відповідно, збільшуючи перспективи людини у житті.

Інтернет – безмежний простір, у якому міститься інформація різного виду. Безперечно, без нього сучасне життя неможливе. Користь чи шкоду приносять соціальні мережі цілком залежить від того, як людина їх використовує. А якщо правильно їх застосовувати, то перед людиною відкривається безмежний горизонт можливостей, адже, як говорить відомий афоризм: «Хто володіє інформацією, той володіє світом».

Анастасія ЧИЛІБІЙСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Одеська область

переглядів: 281

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *