Чи кожна людина здатна творити добро?

29.07.2020

Чи кожна людина здатна творити добро?

  Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий

                                                                                                                                                                                          Марк Твен   

      Я чую слово добро… Таке чисте і невимовно гарне.  Я чую це слово, і мені хочеться жити, мені хочеться творити… Творити добро…  Я стаю птахом , я лечу  від серця до серця , я стукаю до кожного віконечка, щоб подарувати промінчик добра. Я стаю  полем, щоб донести до кожної волошки тепло і  доброту… Із кожним джерельцем, я стаю рікою , адже кожне джерельце – це краплинка добра.

Як же  тяжко…

Як же тяжко розуміти, що ти – не Бог , і ти не можеш вселити до кожного добро. Від цього моє серце палає вогнем, душа розривається на дрібні ,скляні шматочки. Але як  би ти не хотів кожна людина – це особистість. Одна здатна творити добро , а друга  – ні. Мені завжди здавалось, що добро – це той крилатий птах , що прилітає  в серце кожного. Воно ніби чародійка, творить такі вчинки,  за які вдячна завжди. Добро – це те відчуття , яке допомагає дарувати радість , запалювати усмішку на  обличчях. Люди, які несуть добро живуть повним життям  .

Я – людина. І я здатна творити добрі  вчинки , адже я знаю , що в житті в повертається бумерангом. І я  стану не просто  птахом , я стану білим голубом і сіятиму добро кожному  в серце . Добро змінює людей , а це   найголовніше.

Марія ГРИБ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомирська область

переглядів: 154

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *