Чекай на мене, Острозька академіє!

29.03.2017

Чекай на мене, Острозька академіє!

25-26 березня 2017 року відбулись курси «Школа універсального журналіста» на базі Острозької академії. Вирушаючи у далеку путь, я навіть не очікувала, що ця поїздка справить на мене стільки вражень
Вже під час перших хвилин перебування у Острозькій академії я відчула приємне та чомусь знайоме тепло. Окреме «дякую» хочу висловити охоронцям та люб’язній жінці, котра чергує при вході. Вони толерантно та з повагою запитали мене, чи я на ШУЖ, та провели у необхідну аудиторію.

Йдемо далі. Власне, самі курси. Тут я можу розписувати багато та з усіма деталями . Але, як то кажуть: «Краще один раз побачити, аніж сто раз почути». На нас очікували не звиклі кожному нудні лекції, а цікаві практичні завдання і трішки теорії, котру керівник курсів Віталій Голубєв зміг подати так, що аудиторія не знудилась, а, навпаки, сміялась на всі тридцять два.

Я була приємно здивована, побачивши найпотаємніші закутки академії та дізнавшись її традиції. Цей університет – це не просто навчальний заклад, це насамперед маленька затишна родина, зі своїми жартами та історіями. По секрету, мені випала чудова нагода поспілкуватись зі студентом першого курсу (спеціальність вказувати не буду, залишу це у таємниці), котрий навчається у Острозькій академії. За його словами, він ні разу не пошкодував про обраний ВНЗ та навіть пишається, що є його студентом. Тепер я остаточно переконана, що навчатимусь у майбутньому саме тут.

І, нарешті, найприємніше – нові знайомства. Школа універсального журналіста – це чудова нагода отримати друзів зі всієї України, котрі, як і ви, шалено закохані у журналістику та все, що хоч якимсь боком пов’язано з нею.

Я залишилась повністю задоволеною цими вихідними. Мені все ще здається, що завтра я проснусь і піду на заняття до неординарного оратора Віталія Голубєва, де моя посмішка буде сягати максимальних горизонтів. «Школа універсального журналіста» залишиться у моєму серці, і ні, я не ставлю на цьому крапку – чекай мене через два роки, Острозька академіє!

Корисна інформація для всіх, кого цікавить журналістика

Фото Наталії Веляник
Дарина ПАСІЧНИК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, м.Хмельницький

переглядів: 2 912

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *