Аніме, які варто переглянути

16.09.2020

Аніме, які варто переглянути

В еру комп’ютерних технологій ми без зайвих зусиль можемо вивчати культуру та звичаї різних країн. Сьогодні популярності набувають культури американських та азійських країн. Особливо часто захоплюються японськими анімаційними фільмами та серіалами – аніме.

Таких анімацій налічується більше 16 тисяч. Вони поділяються на різні жанри, найпопулярнішими серед яких є сьонен, сьонен-ай та сьодзьо. Кожен витвір відрізняється своєю тематикою та цільовою аудиторією.

Сьонен – аніме, манга і ранобе, розраховані на особливу цільову аудиторію — хлопчиків і юнаків у віці від 12 до 18 років. Манга цього типу публікується в спеціалізованих журналах.

Сьонен-ай – жанр аніме або манги, присвячена любові між юнаками або чоловіками. Зображує романтичні, але не сексуальні відносини.

Сьоздзьо – аніме і манга, розраховані на особливу цільову аудиторію — дівчат у віці від 12 до 18 років.

Мабуть, кожен знає про популярне аніме XXI століття «Наруто». Історія розказує про непосидючого ніндзя-підлітка Наруто Удзумакі, який прагне отримати титул Хокаге(титул, відведений лідеру Села Прихованого в Листі). Протягом 720 серій підліток потрапляє в різні ситуації, вчиться на своїх помилках та допомагає іншим. Вважаю, що саме це аніме надихає на добрі вчинки, змінюючи людей на краще та вчить добиватися цілі.

Хотіли б ви отримати мікс із «Наруто» та «Марвел»? Якщо це так, то вам обов’язково сподобається аніме «Моя геройська академія». За сюжетом, у більшої половини населення з’явилися так звані дивацтва, тобто суперсили. Головний герой з дитинства захоплювався героєм номер один – Олмайтом, проте дивацтва він не мав. В один день він зустрічається зі своїм кумиром і отримує шанс отримати суперсилу. Аніме вчить не здаватися на половині шляху та впевнено йти до своєї мрії.

Якщо ви фанат фантастики, то, можливо, вподобаєте ще один шедевр японської анімації «Коханий у Франксі». Вона – Нуль Два, елітний пілот франксу (робота, створеного внаслідок постапокаліптичної ситуації), відома як «вбивця партнерів», а він – Хіро, зірковий студент академії, який провалився. Усі партнери Нуль Два не могли пережити більше 3 польотів, проте коду 016 вдалося дізнатися причину цьому і правда буде вражаючою. Крім цього, в сюжеті є багато арок з битвами проти дивних істот, комедійні ситуації та драматичні події.

Ветерани аніме-індустрії обов’язково дивилися фільми Хаяо Міязакі. Найпопулярнішими є «Звіяні привидами», «Ходячий замок», «Мій сусід Тоторо» та «Принцеса Мононоке». Кожна історія по-своєму фантастична та цікава. Найулюбленішою роботою Міязаки для мене є «Звіяні привидами». Вона показує наскільки важлива людяність та довіра у сучасному суспільстві.

Любителям спорту припадуть до смаку спортивні аніме такі як, «Волейбол», «Баскетбол Куроко», «Юрі на льоду» та «Дні». Мені найбільше сподобалося «Волейбол», яке розповідає про юного Хінату, котрий одного разу надихнувся грою Маленького Гіганту із школи Карасуно. Декілька років він старанно тренувався, щоб позмагатися на Весняному турнірі, проте одержав програш самому Королю майданчика – Тобіо Кагеямі. Але в старшій школі Хіната зустрічає свого ворога, та ще й грає з ним в одній команді.

Насправді є ще дуже багато цікавих та достойних аніме, але я вибрала свої улюблені, які могли сподобатися навіть не цінителю аніме-культури.

Яна ПИЛИПЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Сумська область

переглядів: 76

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *