5 секретів щасливих людей

12.07.2016

Нехай кожен секрет щасливих людей приведе вас до щастя!
1. Щасливих людей зовсім не цікавить, що думають про них інші. Їхній підхід дуже лаконічно окреслила Коко Шанель: “Мені все одно, що ви про мене думаєте, тому що я про вас не думаю взагалі”.

2. Ні про що не шкодуйте. Втрачені можливості, кохання, яке так і не відбулося, зрада друзів – все це не вартує вашого часу та енергії. “Жаль за втраченим не повинен тривати більше п’яти хвилин”, – стверджує американський психолог Оладо Майнер.

3. Живіть “сьогоднішнім днем”. Люди, які живуть під тягарем минулих помилок та негативного досвіду з одного боку, і під страхом пережити провал у майбутньому – з іншого – не живуть взагалі.

4. Ніколи не припиняйте навчатись. Книги, подорожі, нові хобі, іноземні мови, бажання пізнати цей світ, ніколи не переставати дивуватися – це ще один чудовий секрет щасливих людей, який допомагає їм реалізувати себе.

5. Ніколи не заздріть. Ми звикли порівнювати себе з іншими і співставляти свої успіхи з успіхами оточення. У здоровій конкуренції немає нічого поганого. Втім, найчастіше вона переростає у відчуття незадоволеності самим собою та заздрості до людей більш успішних. Проте, на світі є тільки одна людина, з якою ви можете себе порівнювати – це ви самі в минулому. І якщо сьогодні ви зуміли стати хоча б трішечки кращими, ніж учора – значить ви переможець і можете заздрити самі собі!

До теми:

Не зупиняйтесь – удосконалюйтесь!

Де взяти натхнення, щоб змінити своє життя?

Як побороти лінь?
Марія ЯСИНЧУК

переглядів: 1 532

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *