5 секретів щасливих людей

12.07.2016

5 секретів щасливих людей

Нехай кожен секрет щасливих людей приведе вас до щастя!
1. Щасливих людей зовсім не цікавить, що думають про них інші. Їхній підхід дуже лаконічно окреслила Коко Шанель: “Мені все одно, що ви про мене думаєте, тому що я про вас не думаю взагалі”.

2. Ні про що не шкодуйте. Втрачені можливості, кохання, яке так і не відбулося, зрада друзів – все це не вартує вашого часу та енергії. “Жаль за втраченим не повинен тривати більше п’яти хвилин”, – стверджує американський психолог Оладо Майнер.

3. Живіть “сьогоднішнім днем”. Люди, які живуть під тягарем минулих помилок та негативного досвіду з одного боку, і під страхом пережити провал у майбутньому – з іншого – не живуть взагалі.

4. Ніколи не припиняйте навчатись. Книги, подорожі, нові хобі, іноземні мови, бажання пізнати цей світ, ніколи не переставати дивуватися – це ще один чудовий секрет щасливих людей, який допомагає їм реалізувати себе.

5. Ніколи не заздріть. Ми звикли порівнювати себе з іншими і співставляти свої успіхи з успіхами оточення. У здоровій конкуренції немає нічого поганого. Втім, найчастіше вона переростає у відчуття незадоволеності самим собою та заздрості до людей більш успішних. Проте, на світі є тільки одна людина, з якою ви можете себе порівнювати – це ви самі в минулому. І якщо сьогодні ви зуміли стати хоча б трішечки кращими, ніж учора – значить ви переможець і можете заздрити самі собі!

До теми:

Не зупиняйтесь – удосконалюйтесь!

Де взяти натхнення, щоб змінити своє життя?

Як побороти лінь?
Марія ЯСИНЧУК

переглядів: 1 505

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *