5 книг, які я пораджу прочитати молодшому брату чи сестрі

14.09.2020

5 книг, які я пораджу прочитати молодшому брату чи сестрі

„Книги-це ріки,що напоюють світ,це джерела мудрості,”- писав давньоукраїнський літописець. З книг ми черкаємо знання, учимося на помилках героїв, вони допомагають нам зрозуміти,що є правильним,а що ні. Ми краще пізнаємо людей навколо нас, усвідомлюємо причини їхніх вчинків, розуміємо їхній внутрішній світ. Книги дають нам надію на те, що рано чи пізно добро переможе зло ,і у світі запанує справедливість.

Мені подобається  більше читати книги про пригоди та фантастичні події. Тому я порадила б молодшому брату чи сестрі прочитати такі книги як:

1.„Різдвяна пісня в прозі”, Чарльз Діккенс.У цьому творі чарівна сила Різдва — Духи Різдва — напередодні свята допомогли головному героєві — Скруджу — людині, що потрапила під владу грошей, по-іншому подивитися на життя, позбавитися від черствості та відособленості. Пригадати себе у дитинстві й багатьох інших людей, тих, що зустрілися йому на життєвому шляху.

  1. „Аліса в Країні Чудес”,  Льюїс Керрол. Ідея казки побудована на обіграванні явищ і подій через призму абсурду. Реалізація ідеї стала можливою завдяки образу головної героїні – Аліса намагається знайти логічне виправдання безглуздим ситуацій, в яких вона виявляється. Завдяки цьому прийому абсурдність дії вимальовується з вражаючою рельєфністю.

3.„ Ніч перед Різдвом”, Микола Гоголь. Повість нагадує чарівну казку, в якій відбуваються самі чудові речі, які можуть трапитися з людьми тільки в різдвяну ніч. Але проте твір не викликає у читачів почуття страху, навіть навпаки, забавні образи і смішні сцени змушують нас щиро посміхатися. А в деяких персонажах читачі впізнають себе

4.„ Чарлі і шоколадна фабрика”, Роальд Дал.  У цьому творі повісті  відбуваються цікаві пригоди хлопчика Чарлі та його друзів на казковій шоколадній фабриці.

5.„П’ятнадцятирічний  капітан”, Жуль Верн – розповідь про незвичайні пригоди п’ятнадцятирічного Діка Сенда та його друзів на морі й на суші.

Книга-це найдавніше джерело знань про світ, духовні цінності. Недарма в народі кажуть :„Книга вчить ,як на світі жить”. Нам без книг не навчитися , знань не дістати, Тільки книжки нам допоможуть людиною стати.

 Тому учітесь, читайте і міркуйте!

Тетяна ПОДІК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомирська область

переглядів: 43

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *