5 книг, які можна порадити молодшому брату чи сестрі

18.02.2020

5 книг, які можна порадити молодшому брату чи сестрі

Сьогодні я хотів би вам розповісти про п’ять, на мою думку, кращих книг, які можна порадити прочитати молодшому брату чи сестрі.

Як на мене, одною із найкращих книг для дітей є «Пригоди Аліси у Країні Див» та «Аліса в задзеркаллі». Історія про те, як маленька дівчинка досліджує невідому їй казкову країну – дуже цікава та захоплююча, бо читаючи цю книгу у вас не лише починає працювати фантазія, а й з’являється тяга до пригод.

Наступним претендентом на звання найкращої книги для молодших віком є «Малюк та Карлсон, який живе на даху». Ця історія розповідає нам про звичайного хлопчика із Стокгольму та незвичайної персони, яка живе на даху. Хоча Карлсон капризний, невихований та вічно вимагає смачної їжі, малюк розуміє, що Карлсон не просто невихований хуліган, а швидше самотня дитина, яка потребує ласки та сімейного тепла.

Третя книга у черзі – це «П’ятнадцятирічний капітан». У цій книжці мова йде про китобійну шхуну «Пілігрим» та 15-річного підлітка, який за певних умов стає капітаном судна та потрапляє у пригоди Африкою. Ця книжка повчає поважати усіх людей, незалежно від віку і раси.

Четвертою у списку буде «Більбо Бегінс або Туди і назад». Книжка про хоббіта Більбо, який відправився у подорож з чарівником Гендальфом та дванадцятьма гномами. Історія повчає хоробрості, відважності, та тому, що тільки вийшовши із зони комфорту можна рухатися далі по життю.

Завершальною ланкою цього списку буде розповідь «Пригоди Тома Сойера». Том- невгамовний фантазер та хлопчик з великим серцем і гарним почуттям гумору. Він постійно потрапляє у різні історії: шукає скарб, стає свідком вбивства, викриває злочинця, губиться в лабіринтах печери…

Насамкінець додам лише одне: той хто не читає книги – не розвивається. «Дивною і ненатуральною здається людина, яка існує без книги. Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку. Книга рятує душу від здерев’яніння» , – писав Т.Г.Шевченко.

Тимофій ДЕМЧУК,

випускник Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Запоріжжя

переглядів: 212

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *