Зрадливе кохання

13.08.2022

Зрадливе кохання

Життя людини складно називати зовсім простим, в ньому завжди зявляються якісь проблеми. Але, навіть коли їх немає, людина схильна створювати їх собі самостійно, і, до того ж, є багато приводів для цього. Наприклад, на жаль, дуже часто проблемою для людини стає зрада в коханні. Зрозуміло же, чи не в кожного  з нас є близька людина, з якою нам зручно і яка викликає чудові почуття. Але в житті часом трапляється так, що в будь-який момент може з’явитись інша любов. Тож чи можна саме з наведених прикладів сказати, що кожне кохання є зрадливим?

Насправді у житті буває по-різному. Трапляється, що люди люблять один одного протягом багатьох років, не зраджують один одному та залишаються щасливими на все життя. Але, мабуть, щоб до цього дійти, треба пройти момент розлучення з різними людьми, які з часом стають для нас близькими, щоб поступово знайти ту людину, з якою ви будете жити багато років та відчувати себе щасливою. Бувають такі ситуації, коли з однією людиною любов чомусь проходить, а з іншою з’являється, в той час коли одна людина любить безмежно. І це добре, якщо ця людина поставиться до такої життєвої ситуації з розумінням, простить і зрозуміє, що це почуття і що тут нічого не поробиш. Однак дуже часто так не відбувається. Замість цього йдуть образи та непорозуміння. У підсумку такий розрив відносин може закінчиться справжньою трагедією для всіх. Все- таки я не вважаю, що кожне кохання слід називати зрадливим лише тому, що зради іноді трапляються. А взагалі я думаю, що це такий період, через який треба всім пройти, як хлопцям, так і дівчатам. Всім нам варто у всьому шукати плюси і позитивні погляди.  Все ж таки любов – це прекрасне почуття, яке змушує кожну людину відчувати себе особливою та робить сміливою, здатною на такі вчинки, про які вона раніше навіть не замислювалась. І навіть якщо з вами трапилась така ситуація, вас зрадили і більше не хочуть бути разом, вам, звичайно, буде прикро та неприємно, але ж потрібно розуміти, що далеко не обов’язково  в цьому є ваша вина. Крім того, завжди потрібно ставитись з повагою до вибору іншої людини, навіть якщо вона вибирає не вас.

Тому той, хто зіткнувся з такою проблемою, повинен сприйняти її спокійно та жити далі, адже у кожного таке відбувається і ми повинні через це пройти.

Дар’я УСЕНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

 

переглядів: 17

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *