17.09.2021

Знову осінь

Ось-ось відкриє свої ворота золота красуня осінь. А, може, вона уже це зробила. Дні коротші, холодніші. Дощі все частіші, сильніші та холодніші. Літо промайнуло.

Ось два останніх дні літа і знову свято, яке сповіщає нам про прихід осені – «День знань». Діти  із різними думками та емоціями, квітами та гарними портфеликами йдуть до школи. Хтось вперше, хтось востаннє. І у кожного є веселі історії та спогади про літо. Вони радісно розповідатимуть про свої канікули однокласникам та вчителям. Хтось сумуватиме за коротким літом, а хтось радітиме від зустрічі із однокласниками та вчителями.

Нам починає подобатись осінь і ми починаємо створювати нові спогади, емоції, історії не зважаючи на погану погоду, контрольні роботи інші клопоти.

Нас зачаровує у ній усе. Її красиві пейзажі приваблюють нас усе більше і більше. Вона вгощає нас своїм щедрим урожаєм. Цей період підготовки до зими відчувається по-особливому. Птахи ключами відлітають у теплі краї. Звірі лягають у зимову сплячку. Зайчики міняють шубку на теплішу, а білочки запасають їжу. Так само і люди готуються до зими.

Ось так і тихенько проходить непомітно осінь. Люди так заклопотані роботою і домашніми справами, що не встигнуть і оговтатися, як прийде зима, але це вже інша історія. Тому не проживайте осінь, а проживайте кожний момент, кожну пригоду і кожну цікаву історію, яку ви згадаєте взимку. Адже осінь, як і літо, не буде стояти на місці.

Анастасія АЛЄКСЄЄНКО, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 41

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *