Журналістика – це не професія, це стиль життя

14.09.2021

Журналістика – це не професія, це стиль життя

На мою думку, журналістика не має бути суто інформуванням. Журналіст повинен подавати матеріал так, щоб  спонукати людину задуматися і над собою, і над усім, що відбувається навколо. Ця професія завжди асоціюється у мене з рухом. Журналісти постійно в епіцентрі подій. І не тільки розповсюджують інформацію про подію, але й допомагають краще зрозуміти її. Приваблюють своєю різноманітністю, неординарністю і оригінальністю. На мою думку, це одна з найцікавіших професій, жодна інша професія не дає такої можливості для самореалізації. 

У якій професії, пов’язаній із журналістикою ви б не працювали, це завше про вмінням працювати з людьми. Тому в сфері журналістики завжди потрібно бути зацікавленним і рухливим. Слово – потужна зброя. Тому професійність журналіста – полягає в обережному ставленні і опрацюванні слова. Слово є силою, якщо воно має зміст.Також професійний журналіст повинен вміти також правильно подавати інформацію в усному вигляді. Під час промови вони повинні уникати слів «ну, тіпа, кароче, і т.д» також не коректними вважаються довгі паузи по середині речення які також варто уникати для того щоб слухачам було приємніше слухати. Вважаю, що бути журналістом – це надзвичайно відповідальна справа, яка вимагає певного підходу до життя і певного мислення, а також бути готовим до будь-яких  небезпечних ситуацій. Коли журналіст добре виконує своє завдання, народ має можливість отримати правдиву і необхідну інформацію з місця подій. Люди повинні знати, що справді відбувається, щоб почуватися захищенними, щоб вміти фільтрувати і осмислювати інформацію яку їм можуть і хочуть нав’язати.

Лише ті, хто щиро прагнуть донести до людей правду, зможуть отримати довіру людей і повагу. Лише розумна та мудра людина зможе змусити поміняти думку інших людей у правильному напрямку. Отже, журналістика – це не професія, а спосіб життя, який кожного дня кличе за собою для різних пригод у різні куточки міста, області, країни і навіть світу. Журналіст – це найцікавіша професія. Щоб відчути її , потрібно зануритись у неї сповна і жити нею.

Анастасія ФУТИШ, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 33

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *