Журналіст – це не професія, це стиль життя

17.09.2021

Журналіст – це не професія, це стиль життя

Журналістика – це більше ніж професія. Журналістика – це не тільки репортерство: піти, побачити й розповісти про те, що відбувається. Журналістика – це своєрідний спосіб життя“.

Любомир Гузар.

Журналіст – це одна із найцікавіших , але водночас доволі важких професій. На мою думку, щоб досягти успіху у журналістиці, потрібно мати талант, та багато працювати не тільки над статтями, а і над собою. Доволі важко написати так, щоб усі зрозуміли, і усім сподобалось. Тому кожен журналіст повинен докладати зусилля, щоб людям було цікаво читати його статті. Обов’язком кожного журналіста є: задовольняти прохання читачів та подавати для публікації об’єктивну і достовірну інформацію.

Журналісти – це, мабуть, одні найрозумніших та найграмотніших людей, таке враження, що вони знають все. Вони можуть розповісти і зацікавити, навчити й розтлумачити.  Цікавим є те, що деякі журналісти, не просто пов’язують улюблену роботу з своїм життям, а роблять одне частиною іншого.  Спілкуючись із такими людьми можна побачити буденний світ,  іншими очима. Наприклад: гуляючи по місту де ти живеш і здавалось би знаєш усе, можна дізнатись безліч всього цікавого, про те, на що ти навіть не звертав уваги. Тому що, назбиравши певну кількість інформації, журналісти можуть  розповісти багато цікавого та захоплюючого.

Журналіст – це не просто людина, яка збирає, створює, редагує, підготовляє та оформлює інформацію. Журналіст – це людина яка має: глибоке мислення, знання людської психології, вміння говорити й запитувати, наявність великого багажу знань й бажання розвивати його. Тому іноді ця професія повністю змінює життя людини та думку. Це талант, якому властиво перевернути життя людини з ніг на голову. А ще я завжди захоплювалася тим, що деякі журналісти ризикують своїм життям, щоб написати статтю. Бути журналістом, це означає, бути готовим до всього.

Знаєте, я не можу уявити собі життя без цікавих статей, які ми щодня читаємо та дізнаємось в новинах газет, соціальних мережах, телепрограмах. Отже, журналістика – це дуже складна та важлива професія. Проте навички, які здобуваються протягом навчання у цій галузі, стають звичками, які потім перетворюються на окремий стиль життя.

Еліна БАК, випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”

переглядів: 58

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *